Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Sundial Aeon - Vulcanosis

Tradycyjnie przy newsach o nowych albumach Sundial Aeon, tym razem dwupłytowym "Vulcanosis", oddajemy głos grupie: Drodzy słuchacze. Po ponad rocznej przerwie wracamy... W zaciszu naszych domowych studiów powstał materiał, trwający ponad godzinę, na którym chcieliśmy oddać obraz, klimat i atmosferę, która otacza nas od dzieciństwa.

Tym razem główna inspiracją dla nas był wulkaniczny i zarazem tajemniczy wizerunek Dolnego Śląska, jego geologiczna przeszłość, enigmatyczna energia, która stale na nas wywiera wpływ i inspiruje do nas do tworzenia.

Jako,że sami pochodzimy z tej urokliwej krainy, tutaj się urodziliśmy, wychowaliśmy, dla nas ta ziemia jest swoistą ojczyzną, której uroki będziemy propagować dokąd tylko będziemy istnieć.

Dlatego też postanowiliśmy stworzyć kolejny album, którego główną inspiracją były wygasłe wulkany, których obecność zawsze nam towarzyszyła.

Na zawartość nowego albumu składa się dziesięć nowo powstałych utworów.

Mamy nadzieje, że nasz nowy album zabierze Was w podróż do krainy, do której z chęcią będziecie wracać.

Przygotowaliśmy ponadto dla Was specjalny prezent, a jest nim Bonusowa EPka dołączona do albumu. Znajdziecie na niej remiksy naszych utworów pochodzących z poprzednich albumów w wykonaniu takich wykonawców jak: Crankshaft, E-Mantra, Kadasarva, Psysutra, Suduaya oraz Zero Cult.

Więcej informacji odnośnie nowego wydawnictwa niebawem...

Warto na końcu wspomnieć, że za piękną oprawę wizualną naszego nowego albumu odpowiada Pawel Substrate Tomas.

« NEWS