Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Konkurs Four Faces

Zapraszamy wszystkich do naszego kolejnego konkursu. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Four Faces Of Psychedelic Trance (klub Sfinks700, Sopot, 25.01) oraz kompilację "Psychedelic Journey to the End of the World" od 1.2.Trip Records. Aby wygrać nagrodę (podwójna wejściówka + płyta) wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z imprezą, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w piątek 11.01. o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Luna Nova

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę Luna Nova - Spaceboy Live (klub Protokultura, Gdańsk, 05.01). Zwyciężył Łukasz Gwizdała. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Luna Nova

Witamy wszystkich w 2019! Tym samym startuje nasz kolejny konkurs. Mamy dla Was kolejną darmową podwójną wejściówkę na imprezę Luna Nova - Spaceboy Live (klub Protokultura, Gdańsk, 05.01). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z imprezą, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w piątek 04.01. o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Szczęśliwego Nowego Roku

Już wkrótce wszyscy powitamy nowy rok 2019. Życzymy Wam wszystkim, drodzy czytelnicy, forumowicze, imprezowicze i fani psychodelii, aby nadchodzący rok był pełen pozytywnych ludzi i rzeczy, sukcesów, wyzwań, inspiracji oraz smakowitości. Ponadto, niech będzie pełen wspaniałych wydawnictw muzycznych od lubianych przez nas artystów i wytwórni, a spis imprez był pełen godnych psy-wydarzeń. Na zakończenie życzymy wszystkim wspaniałych imprez sylwestrowych! Do zobaczenia w 2019!

komentuj »

Wesołych Świąt

W tym szczególnym okresie roku życzymy wszystkim naszym czytelnikom spokojnych, smakowitych i zdrowych świąt w gronie najbliższych oraz mnóstwa wspaniałych prezentów (szczególnie tych związanych z wydawnictwami ze świata psychedelic)!

komentuj »

Wyniku konkursu Amora

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę Amora 4 - Psychedelic Trance Party (klub Protokultura, Gdańsk, 09.02). Zwyciężyła Agata Biernacka. Niebawem się z nią skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Amora

Startuje nasz kolejny konkurs. Mamy dla Was kolejną darmową podwójną wejściówkę na imprezę Amora 4 - Psychedelic Trance Party (klub Protokultura, Gdańsk, 09.02). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w piątek 21.12. o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Alicja w Krainie Dziwów 3

Za nami kolejny konkursów, tym razem do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę Alicja w Krainie Dziwów 3 (Słodownia - Browar Obywatelski, Tychy, 15.12). Zwyciężyła Natalia Ostapowicz. Niebawem się z nią skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci