Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Techno Passion & Psy People

Mikołajki już za 4 dni. Tego dnia w Szczecinie zorganizowana zostanie impreza Techno PassionΩ & Psy People﷼. Na naszym profilu na FB wpisujcie w komentarzach co chcielibyście otrzymać od Mikołaja, gdyby ten słuchał psychedelic trance. My od siebie w imieniu organizatorów trzy najciekawsze pomysły nagrodzimy wejściówkami na tą imprezę. Czas macie do czwartku 5 grudnia godzina 21:00

komentuj »

Sundial Aeon - Hibernal Solstice

Oddajemy głos grupie Sundial Aeon: Drodzy słuchacze, zmotywowani do pracy stworzyliśmy kilka nowych kawałków, które postanowiliśmy opublikować jeszcze w tym roku w formie EPki. Na EP znajdą się trzy nowe utwory oraz remix utworu "Norse Constellations" w wykonaniu legendarnego brytyjskiego duetu ManMadeMan w kooperacji z Marz (Marshall Baguley). więcej »

komentuj »

Sundial Aeon - Terragenesis

Zapraszamy wszystkich do recenzji najnowszego albumu Sundial Aeon o nazwie "Terragenesis". Niebawem ogłosimy też zabawę, w której będziecie mogli stać się posiadaczami własnego egzemplarza tej płyty.

komentuj »

Wejściówki na Seretonina with Eat Static

Serotonina with Eat Static Live! zbliża się małymi krokami. W związku z tym wydarzeniem mamy dla Was zabawę w której do wygrania jest jedna podwójna wejściówka na tą imprezę.

Do tej pory na Serotoninie grały najważniejsze postacie sceny psychedelic trance z Hallucinogenem, Etnica i Atmosem na czele. Grali również tacy artyści jak np. Antispin, Psysex , Datacult i Electrypnose oraz czołówka polskich DJów i producentów. Jesteśmy ciekawi kogo chcielibyście usłyszeć na kolejnych edycjach Serotoniny. Wasze typy (bez ograniczenia main/chill) wraz z argumentami wpisujcie w komentarzu na naszym profilu na FB do czwartku 7 listopada do godziny 21:00.

Osoba, która swoimi argumentami przekona nas i organizatorów do swojego typu otrzyma podwójną wejściówkę. Zapraszamy do zabawy i kto wie, może Wasz ulubiony artysta pojawi się na kolejnych edycjach Sertotoniny.

komentuj »

Wejściówki na Opowieści z Krypty

Środę, czyli "małą sobotę", dobrze rozpocząć od zabawy z wejściówkami. Tak się składa, że mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na imprezę Sangha Project: Opowieści z Krypty, która odbędzie się 1 listopada w warszawskim klubie Poziomy. Co należy zrobić, aby mieć szansę na wejściówkę? W komentarzach czekamy na Wasze najlepsze wspomnienia z festiwali/imprez psytransowych, na których byliście. Autorzy najciekawszych wspomnień otrzymają wejściówki. Na Wasze wspomnienia czekamy do wtorku 22.10 do godziny 20:00.

komentuj »

Sundial Aeon - Terragenesis w sprzedaży

Jest i on! Najnowszy długogrający album Sundial Aeon zatytułowany "Terragenesis" jest już dostępny w sprzedaży. Udanych odsłuchów!

komentuj »

DAT Records i Tromesa

Wytwórnia DAT Records zaprezentowała informacje na temat swojej kompilacji "ZNA". Składanka ukaże się w 500 egzemplarzach, a znajdą się na niej niepublikowane wcześniej utwory od znanych i lubianych artystów. Wśród nich znalazł się również polski akcent, a jest nim duet Tromesa i kawałek "Bonanza". więcej »

komentuj »

Sundial Aeon - Terragenesis

Oddajemy dziś głos grupie Sundial Aeon: Drodzy słuchacze ! Prace nad naszym najnowszym albumem powoli dobiegają końca. Nasze nowe wydawnictwo będzie nosiło nazwę "Terragenesis". Na albumie znajdziecie utwory utrzymane w charakterystycznej dla naszego projektu konwencji. "Terragenesis" będzie charakteryzował się solidną dawką psychodelicznego ambientu/chill-outu , transu oraz szeroko pojętej elektroniki. Jesteśmy przekonani, że "Terragenesis" przypadnie Wam do gustu i często będziecie po niego sięgać. więcej »

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci