Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Sundial Aeon - Vulcanosis

Tradycyjnie przy newsach o nowych albumach Sundial Aeon, tym razem dwupłytowym "Vulcanosis", oddajemy głos grupie: Drodzy słuchacze. Po ponad rocznej przerwie wracamy... W zaciszu naszych domowych studiów powstał materiał, trwający ponad godzinę, na którym chcieliśmy oddać obraz, klimat i atmosferę, która otacza nas od dzieciństwa. więcej »

komentuj »

604 Syndroms

Po wydawniczym debiucie, Mamomam Records idzie za ciosem ogłaszając swoje najnowsze dziecko: kompilację "604 Syndroms". Składankę tą skompilował JaraLuca i znajdzie się na niej łącznie aż 18 goa-utworów od znanych i lubianych producentów tego nurtu. Tak oto posłuchacie kawałków autorstwa takich artystów jak E-Mantra, Ephedra, Proxeuss, Trinodia, Omnivox. Silna jest również polska reprezentacja na tym składaku, bowiem znajdą się tu też utwory Arthy, JaraLuci i Space Element. więcej »

komentuj »

Nebulla Cebulla online

Krótko i treściwie: najnowsza produkcja Psysutry, czyli EPka "Nebulla Cebulla", jest już dostępna w sieci w postaci darmowego downloadu. Życzymy wszystkim udanych odsłuchów.

komentuj »

Sample Nebulla Cebulla

Od dziś można posłuchać łącznie 8 minut próbek z nadchodzącego singla Psysutry zatytułowanego "Nebulla Cebulla". Całość ukaże się niebawem dzięki Neogoa Records. Czekamy!

komentuj »

Psysutra - Nebulla Cebulla

Polski twórca muzyki goa trance, Łukasz Wiącek, znany bardziej jako Psysutra, powraca z nowym materiałem. Tym razem jego muzyka zostanie wydana dzięki Neogoa Records w postaci 4-utworowej EPki zatytułowanej "Nebulla Cebulla". Znajdą się na niej dwa autorskie utwory Psysutry oraz dwa remixy: jeden popełniony na utworze "Artha - Insidelamp", drugi zaś to remix jego własnego utworu o nazwie "Airtrance Corporation" dłuta Red Sun Rising. Więcej informacji wkrótce.

komentuj »

Sample Artha - Dream Telepathy

Wszyscy czekamy z niecierpliwością na kolejny długogrający album Arthy (Michał Bączek) o nazwie "Dream Telepathy", a tymczasem wytwórnia Cronomi Records postanowiła ulżyć nam w tym oczekiwaniu, serwując sample utworów z tejże płyty. Znajdziecie je tutaj. Polscy fani Arthy z pewnością zauważą kilka znajomych hitów. Wśród utworów znalazła się także nowa wersja utworu "Monkeys", który zagościł na kompilacji "Panta Deus II". Album ukaże się w październiku.

komentuj »

Interwju: Vanderson

Przedstawiamy długo oczekiwany wywiad z jednym z ciekawszych debiutów na naszej scenie: Maciejem "Vandersonem" Wierzchowskim. O jego fascynacji goa trance, pokaźnym dorobku artystycznym i misji specjalnej dla polskiej ambasady przeczytacie tutaj. Zapraszamy również do recenzji jego albumu "Visions Of Tomorrow".

komentuj »

Panta Deus II

Po wielu miesiącach wytężonej pracy i oczekiwania, audio-ciąża została doniesiona! :) Tak oto dziś swoją premierę ma kompilacja "Panta Deus II", sequel urodzinowego hitu sprzed 5 lat na piętnastolecie Psytrance.pl. Znajdziecie tu samych rodzimych artystów i ich świetną muzykę w barwach chilloutu i transu przeróżnej maści. Zapraszamy do ściągania, słuchania i komentowania. Smacznego! :)

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci