Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Wyniki konkursu Leśna Podróż

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę Psychodeliczna Podróż: 10 Lat Leśnej Szajki (klub Protokultura, Gdańsk, 08.12). Zwyciężył Gniewko Wawrzyńczak. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Leśna Podróż

Startuje nasz kolejny konkurs. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Psychodeliczna Podróż: 10 Lat Leśnej Szajki (klub Protokultura, Gdańsk, 08.12). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w poniedziałek 22.10. o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Dziady

Za nami kolejny z naszych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę Dziady 2018 - Psychodeliczny Obrzęd (klub Protokultura, Gdańsk, 27.10). Zwyciężył Mateusz Studniak. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Dziady

Startuje nasz kolejny konkurs. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Dziady 2018 - Psychodeliczny Obrzęd (klub Protokultura, Gdańsk, 27.10). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w poniedziałek 08.10. o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Psytrance.pl na mixcloud.com

Miło nam poinformować, że dziś rozpoczął działalność nasz kanał w serwisie mixcloud. Dawno, dawno temu, gdy psytrance nie był popularny tak jak teraz, wielu z Was oczekiwało na sety pojawiające się na naszej stronie. Kilka z tych setów to były perełki, dlatego też chcemy powrócić do tradycji i ponownie jako Psytrance.pl promować polskich DJów i producentów. Zapraszamy wszystkich do odsłuchu i polubienia naszego kanału, a na pewno nie przeoczycie serii "Psyplclassic", w której nie zabraknie setów, które na naszej stronie można było usłyszeć kilkanaście lat temu.

www.mixcloud.com/PsytrancePL_Mixes

komentuj »

Wyniki konkursu Psykinesis

Za nami kolejny z naszych konkursów, w którym do wygrania były dwa egzemplarze albumu "Sundial Aeon - Psykinesis". Zwyciężyli Wojciech Woźnica i Joanna Mydłowska. Niebawem się z nimi skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Psykinesis

Dziś dla odmiany konkurs płytowy. Mamy dla Was dwa egzemplarze albumu "Sundial Aeon - Psykinesis". Aby wygrać swoją płytę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu post z okładką albumu widniejący na naszym fanpejdżu, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś posłuchać tego albumu. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy dwójkę zwycięzców. Zakończenie konkursu w poniedziałek o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

STO LAT MARIKA I MIKE!

Miło jest nam poinformować, że dziś najważniejsze "TAK" w życiu powiedzieli sobie Marika oraz nasz redakcyjny kolega Michał a.k.a. Mike/Space Element. Życzymy Młodej Parze wszystkiego co najlepsze, dużo miłości i całej galaktyki wspaniałych doznań! Zapraszamy do składania życzeń dla Państwa Młodych w komentarzach, a także do wspólnego toastu za zdrowie Mariki i Michała!

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci