Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Konkurs Ufo Bufo vol. 1

Tak jak wspominaliśmy pod koniec zeszłego roku, nasz serwis nawiązał współpracę z organizatorami Ufo Bufo Festival, który organizowany jest za naszą południową granicą. Owocem tej współpracy jest m.in seria konkursów, w której do wygrania będą podwójne wejściówki na tegoroczną edycję Ufo Bufo Festival. Dziś pierwsze rozdanie. Aby wygrać podwójną wejściówkę, wystarczy polubić i udostępnić u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z imprezą. Spośród wszystkich osób, które spełnią oba warunki, wylosujemy zwycięzcę. Macie czas do 30 stycznia 2018 godzina 23:59. Dane zwycięzcy opublikujemy 31 stycznia 2018 w godzinach wieczornych.

komentuj »

Szczęśliwego Nowego Roku

Już wkrótce wszyscy powitamy nowy rok 2018. Życzymy Wam wszystkim, drodzy czytelnicy, forumowicze, imprezowicze i fani psychodelii, aby nadchodzący rok był pełen pozytywnych ludzi i rzeczy, sukcesów, wyzwań, inspiracji oraz smakowitości. Ponadto, niech będzie pełen wspaniałych wydawnictw muzycznych od lubianych przez nas artystów i wytwórni, a spis imprez był pełen godnych psy-wydarzeń. Na zakończenie życzymy wszystkim wspaniałych imprez sylwestrowych! Do zobaczenia w 2018!

komentuj »

Wesołych Świąt

W tym szczególnym okresie roku życzymy wszystkim naszym czytelnikom spokojnych, smakowitych i zdrowych świąt w gronie najbliższych oraz mnóstwa wspaniałych prezentów (szczególnie tych związanych z wydawnictwami ze świata psychedelic)!

komentuj »

Serotonina MAE X Anniversary - Relacja

Od dziś na naszej stronie w dziale Party, znajdziecie relację z imprezy Serotonina MAE X Anniversary, która w ubiegłą sobotę odbyła się w warszawskim klubie Progresja. Zapraszamy do lektury.

komentuj »

JaraLuca - Fata Morgana

JaraLuca wraca z kolejną porcją energetycznego goa transu w postaci nowego albumu. Płyta zatytułowana "Fata Morgana" ukaże się w październiku bieżącego roku dzięki Goa Madness Records. Na albumie znajdziemy łącznie dziewięć goa utworów, z czego dwa to remixy twórczości kolegów, w tym kultowego "Mahabharta" Arthy. więcej »

komentuj »

Mamomam Records werbuje

Rodzimy label Mamomam Records szuka psychillowych utworów na swoją kolejną kompilację. Poszukiwane są utwory w przedziale od 80 do maksymalnie 115 bpm. Jeśli chcielibyście wydać swoją muzykę, wytwórnia prosi o kontakt na mail mamomam.records@gmail.com

komentuj »

Dakini Festival 2017 - Relacja

Na przełomie czerwca i lipca 2017 w Rumunii odbyła się pierwsza edycja Dakini Festival. Już teraz na naszych łamach możecie przeczytać relację z tego wydarzenia. Zapraszamy do lektury.

komentuj »

Interwju: BioPolar

Prezentujemy dziś wywiad z artystą tworzącym pod pseudonimem BioPolar (Jukka Puomio). BioPolar zagra na Transform Festival (28-30.07) na Słowacji oraz na Silver Lake (18-20.08) nad jeziorem Srebrnym koło Opola. Wywiad przeprowadził Mescal. Zapraszamy wszystkich do lektury.

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci