Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Konkurs Psychodeliczna Bajka

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Psychodeliczna Bajka - Mantara Art Party (klub Metronom, Warszawa, 31.03). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Powrót do TranSówki

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były podwójne wejściówki na imprezy: Powrót do Źródła vol. 20 (Tama, Poznań, 24.03) i TranSówka (Voodoo Club, Warszawa, 24.03). Zwyciężyły: Joasia Dante i Weronika Stypczyńska. Niebawem się z nimi skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Powrót do TranSówki

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was po jednej darmowej podwójnej wejściówce na imprezy: Powrót do Źródła vol. 20 (Tama, Poznań, 24.03) i TranSówka (Voodoo Club, Warszawa, 24.03). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerami imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę (prosimy podawać też w komentarzu preferencje co do wyboru imprezy). Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniku konkursu Psy Hype - PH1

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę Psy Hype - PH1 (Kamea Club Cafe, Lublin, 16.03). Zwyciężyła Ania Typiak, z którą niebawem się skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Psy Hype - PH1

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Psy Hype - PH1 (Kamea Club Cafe, Lublin, 16.03). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Psybarbecue Hallucinations

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były podwójne wejściówki na imprezy Psycho Barbecue 10 Edycja (klub Protokultura, Gdańsk, 10.03), Hallucinations (klub Vinyl, Rzeszów, 10.03) oraz Psychedelic Experience (K55, Warszawa, 10.03). Zwyciężyli: Grzegorz Jurzysta (Hallucinations), Mateusz Koszykowski (Psycho Barbecue 10 Edycja) oraz Dima Bielawcew (Psychedelic Experience). Z wszystkimi niebawem się skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Psybarbecue Hallucinations

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was po jednej darmowej podwójnej wejściówce na imprezy: Psycho Barbecue 10 Edycja (klub Protokultura, Gdańsk, 10.03), Hallucinations (klub Vinyl, Rzeszów, 10.03) oraz Psychedelic Experience (K55, Warszawa, 10.03). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerami imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę (prosimy podawać też w komentarzu preferencje co do wyboru imprezy). Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Psaj Trans CoreTekks

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były podwójne wejściówki na imprezy Psychedelic CoreTekks (klub Protokultura, Gdańsk, 02.03) i Psaj Trans 1 (Odessa Club, Warszawa, 02.03). Zwyciężyli: Bart Łyszkiewicz (Psaj Trans 1), Dominika Mańkowska (Psaj Trans 1) oraz Jan Sawicki (Psychedelic CoreTekks). Z wszystkimi niebawem się skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci