Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Konkurs Manastir

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Manastir (Transformator, Wrocław, 11.05). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w piątek 19.04 o godz. 19:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Galactic Fest

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była darmowa podwójna wejściówka na imprezę Galactic Fest with Space Tribe and Friends (Bunkier, Gdańsk, 03.05). Bonusem od 1.2.Trip Records jest również koszulka wytwórni, do odbioru na miejscu. Zwyciężyła Justyna Głowicka. Niebawem się z nią skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już za chwilę!

komentuj »

Konkurs Galactic Fest

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Galactic Fest with Space Tribe and Friends (Bunkier, Gdańsk, 03.05). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w środę 17.04 o godz. 19:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Odragoa II

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była darmowa podwójna wejściówka na imprezę Odragoa Chapter II (Pokój, Szczecin, 21.04). Zwyciężyła Faustyna Kowalska. Niebawem się z nią skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Odragoa II

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Odragoa Chapter II (Pokój, Szczecin, 21.04). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w niedzielę 14.04 o godz. 19:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Nostromo

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była darmowa podwójna wejściówka na imprezę Ósmy Pasażer Nostromo (Transformator, Wrocław, 19.04). Zwyciężył Adrian Starzomski. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już za wkrótce!

komentuj »

Konkurs Nostromo

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Ósmy Pasażer Nostromo (Transformator, Wrocław, 19.04). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w środę 10.04 o godz. 19:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Serotonina

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była darmowa podwójna wejściówka na imprezę Serotonina: Save Goadupa w/Scorb, Halfred & Guests (Progresja, Warszawa, 13.04). Zwyciężył Jacek Wachnik. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już za wkrótce!

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci