Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Sample Nebulla Cebulla

Od dziś można posłuchać łącznie 8 minut próbek z nadchodzącego singla Psysutry zatytułowanego "Nebulla Cebulla". Całość ukaże się niebawem dzięki Neogoa Records. Czekamy!

komentuj »

Psysutra - Nebulla Cebulla

Polski twórca muzyki goa trance, Łukasz Wiącek, znany bardziej jako Psysutra, powraca z nowym materiałem. Tym razem jego muzyka zostanie wydana dzięki Neogoa Records w postaci 4-utworowej EPki zatytułowanej "Nebulla Cebulla". Znajdą się na niej dwa autorskie utwory Psysutry oraz dwa remixy: jeden popełniony na utworze "Artha - Insidelamp", drugi zaś to remix jego własnego utworu o nazwie "Airtrance Corporation" dłuta Red Sun Rising. Więcej informacji wkrótce.

komentuj »

Sample Artha - Dream Telepathy

Wszyscy czekamy z niecierpliwością na kolejny długogrający album Arthy (Michał Bączek) o nazwie "Dream Telepathy", a tymczasem wytwórnia Cronomi Records postanowiła ulżyć nam w tym oczekiwaniu, serwując sample utworów z tejże płyty. Znajdziecie je tutaj. Polscy fani Arthy z pewnością zauważą kilka znajomych hitów. Wśród utworów znalazła się także nowa wersja utworu "Monkeys", który zagościł na kompilacji "Panta Deus II". Album ukaże się w październiku.

komentuj »

Interwju: Vanderson

Przedstawiamy długo oczekiwany wywiad z jednym z ciekawszych debiutów na naszej scenie: Maciejem "Vandersonem" Wierzchowskim. O jego fascynacji goa trance, pokaźnym dorobku artystycznym i misji specjalnej dla polskiej ambasady przeczytacie tutaj. Zapraszamy również do recenzji jego albumu "Visions Of Tomorrow".

komentuj »

Panta Deus II

Po wielu miesiącach wytężonej pracy i oczekiwania, audio-ciąża została doniesiona! :) Tak oto dziś swoją premierę ma kompilacja "Panta Deus II", sequel urodzinowego hitu sprzed 5 lat na piętnastolecie Psytrance.pl. Znajdziecie tu samych rodzimych artystów i ich świetną muzykę w barwach chilloutu i transu przeróżnej maści. Zapraszamy do ściągania, słuchania i komentowania. Smacznego! :)

komentuj »

Interwju: Nolax

Prezentujemy wywiad z Nolaxem (Christoph Mitsch) przeprowadzony przez Mescalito (We Are Aliens), stanowiący przedsmak jego goastycznego występu na tegorocznym Silver Lake Festival (19-21.08, Osowiec).

komentuj »

Wyniki konkursu Cosmic Tribe Gathering

Dziś zakończył się nasz kolejny imprezowy konkurs, w którym wygrać można było darmowe wejściówki na imprezę Cosmic Tribe Gathering. Mieliśmy do rozdania łącznie 15 wejściówek. Aby wygrać swoją nagrodę należało odpowiedzieć poprawnie na zestaw pytań. Niestety otrzymaliśmy sporo maili zawierających błędne odpowiedzi, co zawęziło listę zwycięzców, dlatego też część z nich nagradzamy dodatkową wejściówką, którą mogą przekazać wybranej osobie towarzyszącej. W rozwinięciu newsa prezentujemy zestaw pytań/zadań i odpowiedzi, a także zwycięzców konkursu. więcej »

komentuj »

Konkurs Cosmic Tribe Gathering

Po długim majowym weekendzie zapraszamy wszystkich do kolejnego imprezowego konkursu. Do rozdania mamy aż 15 (słownie: piętnaście) darmowych pojedynczych wejściówek na imprezę Cosmic Tribe Gathering (14.05.2016, Walcownia, Katowice). Aby wygrać swoją wejściówkę należy poprawnie odpowiedzieć na wszystkie trzy proste pytania związane z gośćmi imprezy. Spośród wszystkich osób, które nadeślą poprawne odpowiedzi na wszystkie pytania, wylosowana zostanie szczęśliwa piętnastka. więcej »

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci