Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Konkurs 604 Syndroms

Zgodnie z zapowiedzią odpalamy pierwszy z naszych urodzinowych konkursów. Do wygrania 3 egzemplarze świeżutkiej kompilacji "604 Syndroms" (Mamomam Records). Wystarczy, że polubisz i udostepnisz u siebie widniejący na naszym fanpage'u post z okładką kompilacji, a także polubisz fanpage FB Mamomam Records. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy 3 osoby, które otrzymają dostaną kompilację plus link do wersji digital na Bandcampie do ściągnięcia w najlepszej jakości. Zakończenie konkursu 06.02. o godz. 15:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

16 LAT SERWISU!

Panie i Panowie, wraz z dniem dzisiejszym stuknęło nam całe 16 lat, ponad półtora dekady (!) istnienia serwisu w cyberprzestrzeni. Z tej okazji chcielibyśmy podziękować Wam wszystkim, drodzy internauci, czytelnicy, melomani, organizatorzy, artyści, muzycy i fani psy-klimatów, za jeszcze jeden wspólny rok, a także życzyć sobie kolejnych działalności, tak byśmy w przyszłości mogli świętować kolejne rocznice. Oczywiście spodziewajcie się kilku obowiązkowych tematycznych aktualizacji związanych z urodzinami serwisu. Wśród nich znajdą się konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (płyty oraz liczne darmowe wejściówki na nadchodzące imprezy; pierwszy z konkursów startuje już jutro), a także recenzje muzyczne. więcej »

komentuj »

604 Syndroms w sprzedaży

W dniu dzisiejszym ukazała się długo oczekiwana dwupłytowa kompilacja "604 Syndroms" prosto od Mamomam Records. To już drugie wydawnictwo tej wytwórni, bowiem wcześniej ukazała się cyfrowa składanka "Star Paths". Ten zalany do pełna wysokooktanowym goa transem składak można nabyć dzięki platformie Bandcamp. Wśród goa-łakoci znajdziecie starych dobrych znajomych z Polski (Artha, Space Element, JaraLuca). Mamomam Records gratulujemy kolejnej solidnej pozycji wydawniczej i dobrego startu w nowym roku.

komentuj »

Szczęśliwego Nowego Roku

Już wkrótce wszyscy powitamy nowy rok 2017. Życzymy Wam wszystkim, drodzy czytelnicy, forumowicze, imprezowicze i fani psychodelii, aby nadchodzący rok był pełen pozytywnych ludzi i rzeczy, sukcesów, wyzwań, inspiracji oraz smakowitości. Ponadto, niech będzie pełen wspaniałych wydawnictw muzycznych od lubianych przez nas artystów i wytwórni, a spis imprez był pełen godnych psy-wydarzeń. Na zakończenie życzymy wszystkim wspaniałych imprez sylwestrowych! Do zobaczenia w 2017!

komentuj »

Wesołych Świąt

W tym szczególnym okresie roku życzymy wszystkim naszym czytelnikom spokojnych, smakowitych i zdrowych świąt w gronie najbliższych oraz mnóstwa wspaniałych prezentów (szczególnie tych związanych z wydawnictwami ze świata psychedelic)!

komentuj »

Sundial Aeon - Vulcanosis

Tradycyjnie przy newsach o nowych albumach Sundial Aeon, tym razem dwupłytowym "Vulcanosis", oddajemy głos grupie: Drodzy słuchacze. Po ponad rocznej przerwie wracamy... W zaciszu naszych domowych studiów powstał materiał, trwający ponad godzinę, na którym chcieliśmy oddać obraz, klimat i atmosferę, która otacza nas od dzieciństwa. więcej »

komentuj »

604 Syndroms

Po wydawniczym debiucie, Mamomam Records idzie za ciosem ogłaszając swoje najnowsze dziecko: kompilację "604 Syndroms". Składankę tą skompilował JaraLuca i znajdzie się na niej łącznie aż 18 goa-utworów od znanych i lubianych producentów tego nurtu. Tak oto posłuchacie kawałków autorstwa takich artystów jak E-Mantra, Ephedra, Proxeuss, Trinodia, Omnivox. Silna jest również polska reprezentacja na tym składaku, bowiem znajdą się tu też utwory Arthy, JaraLuci i Space Element. więcej »

komentuj »

Nebulla Cebulla online

Krótko i treściwie: najnowsza produkcja Psysutry, czyli EPka "Nebulla Cebulla", jest już dostępna w sieci w postaci darmowego downloadu. Życzymy wszystkim udanych odsłuchów.

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci