Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Szczęśliwego Nowego Roku

Już wkrótce wszyscy powitamy nowy rok 2020. Życzymy Wam wszystkim, drodzy czytelnicy, forumowicze, imprezowicze i fani psychodelii, aby nadchodzący rok był pełen pozytywnych ludzi i rzeczy, sukcesów, wyzwań, inspiracji oraz smakowitości. Ponadto, niech będzie pełen wspaniałych wydawnictw muzycznych od lubianych przez nas artystów i wytwórni, a spis imprez był pełen godnych psy-wydarzeń. Na zakończenie życzymy wszystkim wspaniałych imprez sylwestrowych! Do zobaczenia w 2020!

komentuj »

Main Ape - Digital Media Technology

Jakiś czas temu nakładem wytwórni Ovnimoon Records światło dziennie ujrzała EPka "Digital Media Technology". Autorem muzyki jest Main Ape, czyli Kuba Iwan. Cytując samego autora: "Znajdziecie na niej dwa szybkie utwory oscylujące w tempie 145/146 bpm okraszone ostro przesterowanymi leadami oraz mechanicznymi dźwiękami tworzącymi przestrzenną głębię, która wsysa, przeżuwa, a potem wypluwa w innej galaktyce. Nie brakuje melodii i wgniatających dropów, myślę, że każdy usłyszy coś interesującego, co przykuje jego uwagę i słuch na dłużej. Digital Media Technology, co w skrócie tworzy DMT, dotyczy ścisle tematyki okraszonej mistycyzmem i tajemnicą dimetylotryptaminy." więcej »

komentuj »

Wesołych Świąt

W tym szczególnym okresie roku życzymy wszystkim naszym czytelnikom spokojnych, smakowitych i zdrowych świąt w gronie najbliższych oraz mnóstwa wspaniałych prezentów (szczególnie tych związanych z wydawnictwami ze świata psychedelic)!

komentuj »

Techno Passion & Psy People

Mikołajki już za 4 dni. Tego dnia w Szczecinie zorganizowana zostanie impreza Techno PassionΩ & Psy People﷼. Na naszym profilu na FB wpisujcie w komentarzach co chcielibyście otrzymać od Mikołaja, gdyby ten słuchał psychedelic trance. My od siebie w imieniu organizatorów trzy najciekawsze pomysły nagrodzimy wejściówkami na tą imprezę. Czas macie do czwartku 5 grudnia godzina 21:00

komentuj »

Sundial Aeon - Hibernal Solstice

Oddajemy głos grupie Sundial Aeon: Drodzy słuchacze, zmotywowani do pracy stworzyliśmy kilka nowych kawałków, które postanowiliśmy opublikować jeszcze w tym roku w formie EPki. Na EP znajdą się trzy nowe utwory oraz remix utworu "Norse Constellations" w wykonaniu legendarnego brytyjskiego duetu ManMadeMan w kooperacji z Marz (Marshall Baguley). więcej »

komentuj »

Sundial Aeon - Terragenesis

Zapraszamy wszystkich do recenzji najnowszego albumu Sundial Aeon o nazwie "Terragenesis". Niebawem ogłosimy też zabawę, w której będziecie mogli stać się posiadaczami własnego egzemplarza tej płyty.

komentuj »

Wejściówki na Seretonina with Eat Static

Serotonina with Eat Static Live! zbliża się małymi krokami. W związku z tym wydarzeniem mamy dla Was zabawę w której do wygrania jest jedna podwójna wejściówka na tą imprezę.

Do tej pory na Serotoninie grały najważniejsze postacie sceny psychedelic trance z Hallucinogenem, Etnica i Atmosem na czele. Grali również tacy artyści jak np. Antispin, Psysex , Datacult i Electrypnose oraz czołówka polskich DJów i producentów. Jesteśmy ciekawi kogo chcielibyście usłyszeć na kolejnych edycjach Serotoniny. Wasze typy (bez ograniczenia main/chill) wraz z argumentami wpisujcie w komentarzu na naszym profilu na FB do czwartku 7 listopada do godziny 21:00.

Osoba, która swoimi argumentami przekona nas i organizatorów do swojego typu otrzyma podwójną wejściówkę. Zapraszamy do zabawy i kto wie, może Wasz ulubiony artysta pojawi się na kolejnych edycjach Sertotoniny.

komentuj »

Wejściówki na Opowieści z Krypty

Środę, czyli "małą sobotę", dobrze rozpocząć od zabawy z wejściówkami. Tak się składa, że mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na imprezę Sangha Project: Opowieści z Krypty, która odbędzie się 1 listopada w warszawskim klubie Poziomy. Co należy zrobić, aby mieć szansę na wejściówkę? W komentarzach czekamy na Wasze najlepsze wspomnienia z festiwali/imprez psytransowych, na których byliście. Autorzy najciekawszych wspomnień otrzymają wejściówki. Na Wasze wspomnienia czekamy do wtorku 22.10 do godziny 20:00.

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci