Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Konkurs Powrót do TranSówki

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was po jednej darmowej podwójnej wejściówce na imprezy: Powrót do Źródła vol. 20 (Tama, Poznań, 24.03) i TranSówka (Voodoo Club, Warszawa, 24.03). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerami imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę (prosimy podawać też w komentarzu preferencje co do wyboru imprezy). Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniku konkursu Psy Hype - PH1

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę Psy Hype - PH1 (Kamea Club Cafe, Lublin, 16.03). Zwyciężyła Ania Typiak, z którą niebawem się skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Psy Hype - PH1

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Psy Hype - PH1 (Kamea Club Cafe, Lublin, 16.03). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Psybarbecue Hallucinations

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były podwójne wejściówki na imprezy Psycho Barbecue 10 Edycja (klub Protokultura, Gdańsk, 10.03), Hallucinations (klub Vinyl, Rzeszów, 10.03) oraz Psychedelic Experience (K55, Warszawa, 10.03). Zwyciężyli: Grzegorz Jurzysta (Hallucinations), Mateusz Koszykowski (Psycho Barbecue 10 Edycja) oraz Dima Bielawcew (Psychedelic Experience). Z wszystkimi niebawem się skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Psybarbecue Hallucinations

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was po jednej darmowej podwójnej wejściówce na imprezy: Psycho Barbecue 10 Edycja (klub Protokultura, Gdańsk, 10.03), Hallucinations (klub Vinyl, Rzeszów, 10.03) oraz Psychedelic Experience (K55, Warszawa, 10.03). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerami imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę (prosimy podawać też w komentarzu preferencje co do wyboru imprezy). Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Psaj Trans CoreTekks

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były podwójne wejściówki na imprezy Psychedelic CoreTekks (klub Protokultura, Gdańsk, 02.03) i Psaj Trans 1 (Odessa Club, Warszawa, 02.03). Zwyciężyli: Bart Łyszkiewicz (Psaj Trans 1), Dominika Mańkowska (Psaj Trans 1) oraz Jan Sawicki (Psychedelic CoreTekks). Z wszystkimi niebawem się skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Psaj Trans CoreTekks

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was jedną darmową podwójnej wejściówkę na imprezę Psychedelic CoreTekks (klub Protokultura, Gdańsk, 02.03) oraz dwie darmowe podwójne wejściówki na imprezę Psaj Trans 1 (Odessa Club, Warszawa, 02.03). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerami imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę (prosimy podawać też w komentarzu preferencje co do wyboru imprezy). Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Mantara Pulsar Egodrop

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były podwójne wejściówki na imprezy Blisargon Demogorgon Live @ Mantara Birthday Party (klub Metronom, Warszawa, 23.02), Pulsar Tranceformation Night (Pub Mixtura, Turek, 24.02) i Egodrop 8th Birthday - Hypnodelica (klub Studio, Kraków, 24.02). Zwyciężyli: Katarzyna Zemlik (Egodrop 8th Birthday), Dima Bielawcew (Blisargon Demogorgon Live @ Mantara Birthday Party) oraz Adam Gontarczyk (Pulsar Tranceformation Night). Z wszystkimi niebawem się skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci