Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Wyniki konkursu Party Part 1

Dziś zakończył się kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym nagrodami były darmowe wejściówki na imprezy transowe w lutym. Łącznie rozdaliśmy kilkanaście wejściówek. Gratulujemy zwycięzcom! Prosimy o sprawdzenie prv wiadomości. Przekazaliśmy organizatorom info. Prosimy zwycięzców o pokazanie dowodu na bramce imprezy i/lub przekazanie wejściówki od nas na messengerze. Jednocześnie zapraszamy wszystkich do brania udziału w kolejnych konkursach - te już wkrótce.

komentuj »

Wyniki konkursu 604 Syndroms

Za nami pierwszy z naszych urodzinowych konkursów, w którym nagrodami była nie lada gratka dla fanów psy-brzmień, a mianowicie dwupłytowa kompilacja "604 Syndroms" prosto od Mamomam Records. Egzemplarze kompilacji wygrywają: Karolina Czech, Michał Zieliński i Jakub Puchatek. Gratulujemy zwycięzcom! Prosimy o sprawdzenie prv wiadomości na FB. Nagrody zostaną przesłane pocztą. Jednocześnie zapraszamy do trwającego konkursu z darmowymi wejściówkami na imprezy w lutym, jak i przyszłe konkursy. Te już niebawem.

komentuj »

Konkurs Party Part 1

Idzie luty, podkuj buty... Oczywiście buty na psytransowe harce, bowiem w ramach kolejnego z naszych jubileuszowych konkursów mamy dla Was darmowe wejściówki na transowe imprezy odbywające się w lutym. Aby wygrać darmowy wstęp na jedną z imprez (ich pulę podajemy niżej) wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie widniejący na naszym fanpage'u post z flyerami imprez, a także polubisz nasz nowy fanpage FB Psytrance.pl Gallery. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzców. więcej »

komentuj »

Konkurs 604 Syndroms

Zgodnie z zapowiedzią odpalamy pierwszy z naszych urodzinowych konkursów. Do wygrania 3 egzemplarze świeżutkiej kompilacji "604 Syndroms" (Mamomam Records). Wystarczy, że polubisz i udostepnisz u siebie widniejący na naszym fanpage'u post z okładką kompilacji, a także polubisz fanpage FB Mamomam Records. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy 3 osoby, które otrzymają dostaną kompilację plus link do wersji digital na Bandcampie do ściągnięcia w najlepszej jakości. Zakończenie konkursu 06.02. o godz. 15:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

16 LAT SERWISU!

Panie i Panowie, wraz z dniem dzisiejszym stuknęło nam całe 16 lat, ponad półtora dekady (!) istnienia serwisu w cyberprzestrzeni. Z tej okazji chcielibyśmy podziękować Wam wszystkim, drodzy internauci, czytelnicy, melomani, organizatorzy, artyści, muzycy i fani psy-klimatów, za jeszcze jeden wspólny rok, a także życzyć sobie kolejnych działalności, tak byśmy w przyszłości mogli świętować kolejne rocznice. Oczywiście spodziewajcie się kilku obowiązkowych tematycznych aktualizacji związanych z urodzinami serwisu. Wśród nich znajdą się konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (płyty oraz liczne darmowe wejściówki na nadchodzące imprezy; pierwszy z konkursów startuje już jutro), a także recenzje muzyczne. więcej »

komentuj »

604 Syndroms w sprzedaży

W dniu dzisiejszym ukazała się długo oczekiwana dwupłytowa kompilacja "604 Syndroms" prosto od Mamomam Records. To już drugie wydawnictwo tej wytwórni, bowiem wcześniej ukazała się cyfrowa składanka "Star Paths". Ten zalany do pełna wysokooktanowym goa transem składak można nabyć dzięki platformie Bandcamp. Wśród goa-łakoci znajdziecie starych dobrych znajomych z Polski (Artha, Space Element, JaraLuca). Mamomam Records gratulujemy kolejnej solidnej pozycji wydawniczej i dobrego startu w nowym roku.

komentuj »

Szczęśliwego Nowego Roku

Już wkrótce wszyscy powitamy nowy rok 2017. Życzymy Wam wszystkim, drodzy czytelnicy, forumowicze, imprezowicze i fani psychodelii, aby nadchodzący rok był pełen pozytywnych ludzi i rzeczy, sukcesów, wyzwań, inspiracji oraz smakowitości. Ponadto, niech będzie pełen wspaniałych wydawnictw muzycznych od lubianych przez nas artystów i wytwórni, a spis imprez był pełen godnych psy-wydarzeń. Na zakończenie życzymy wszystkim wspaniałych imprez sylwestrowych! Do zobaczenia w 2017!

komentuj »

Wesołych Świąt

W tym szczególnym okresie roku życzymy wszystkim naszym czytelnikom spokojnych, smakowitych i zdrowych świąt w gronie najbliższych oraz mnóstwa wspaniałych prezentów (szczególnie tych związanych z wydawnictwami ze świata psychedelic)!

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci