Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Konkurs Walentynkowy

"Bo jesteś Ty..." Nasz kolejny urodzinowy konkurs odpalamy w Walentynki. Z tego tytułu mamy dla Was podwójną wejściówkę na imprezę Serotonina: Goadupa Festival Teaser Party, (22 kwietnia, klub Progresja, Warszawa). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem Serotoniny u siebie na wallu, a także otagujesz w komentarzu tego posta osobę, z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę, który zgarnie zaproszenie dla siebie i wybranej osoby. Zakończenie konkursu 16.02. o godz. 15:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Sample Sundial Aeon - Vulcanosis

W oczekiwaniu na najnowszy album grupy Sundial Aeon pt. "Vulcanosis" na Beatspace możecie zapoznać się z tracklistą i samplami wszystkich utworów, które znajdą się na płycie. Poza głównym krążkiem czeka nas również bonus w postaci EPki z remixami utworów Sundial Aeon, które popełnili Zero Cult, Chronos, Suduaya, E-Mantra oraz Psysutra. Całość ukaże się już w marcu.

komentuj »

Wyniki konkursu Party Part 1

Dziś zakończył się kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym nagrodami były darmowe wejściówki na imprezy transowe w lutym. Łącznie rozdaliśmy kilkanaście wejściówek. Gratulujemy zwycięzcom! Prosimy o sprawdzenie prv wiadomości. Przekazaliśmy organizatorom info. Prosimy zwycięzców o pokazanie dowodu na bramce imprezy i/lub przekazanie wejściówki od nas na messengerze. Jednocześnie zapraszamy wszystkich do brania udziału w kolejnych konkursach - te już wkrótce.

komentuj »

Wyniki konkursu 604 Syndroms

Za nami pierwszy z naszych urodzinowych konkursów, w którym nagrodami była nie lada gratka dla fanów psy-brzmień, a mianowicie dwupłytowa kompilacja "604 Syndroms" prosto od Mamomam Records. Egzemplarze kompilacji wygrywają: Karolina Czech, Michał Zieliński i Jakub Puchatek. Gratulujemy zwycięzcom! Prosimy o sprawdzenie prv wiadomości na FB. Nagrody zostaną przesłane pocztą. Jednocześnie zapraszamy do trwającego konkursu z darmowymi wejściówkami na imprezy w lutym, jak i przyszłe konkursy. Te już niebawem.

komentuj »

Konkurs Party Part 1

Idzie luty, podkuj buty... Oczywiście buty na psytransowe harce, bowiem w ramach kolejnego z naszych jubileuszowych konkursów mamy dla Was darmowe wejściówki na transowe imprezy odbywające się w lutym. Aby wygrać darmowy wstęp na jedną z imprez (ich pulę podajemy niżej) wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie widniejący na naszym fanpage'u post z flyerami imprez, a także polubisz nasz nowy fanpage FB Psytrance.pl Gallery. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzców. więcej »

komentuj »

Konkurs 604 Syndroms

Zgodnie z zapowiedzią odpalamy pierwszy z naszych urodzinowych konkursów. Do wygrania 3 egzemplarze świeżutkiej kompilacji "604 Syndroms" (Mamomam Records). Wystarczy, że polubisz i udostepnisz u siebie widniejący na naszym fanpage'u post z okładką kompilacji, a także polubisz fanpage FB Mamomam Records. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy 3 osoby, które otrzymają dostaną kompilację plus link do wersji digital na Bandcampie do ściągnięcia w najlepszej jakości. Zakończenie konkursu 06.02. o godz. 15:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

16 LAT SERWISU!

Panie i Panowie, wraz z dniem dzisiejszym stuknęło nam całe 16 lat, ponad półtora dekady (!) istnienia serwisu w cyberprzestrzeni. Z tej okazji chcielibyśmy podziękować Wam wszystkim, drodzy internauci, czytelnicy, melomani, organizatorzy, artyści, muzycy i fani psy-klimatów, za jeszcze jeden wspólny rok, a także życzyć sobie kolejnych działalności, tak byśmy w przyszłości mogli świętować kolejne rocznice. Oczywiście spodziewajcie się kilku obowiązkowych tematycznych aktualizacji związanych z urodzinami serwisu. Wśród nich znajdą się konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (płyty oraz liczne darmowe wejściówki na nadchodzące imprezy; pierwszy z konkursów startuje już jutro), a także recenzje muzyczne. więcej »

komentuj »

604 Syndroms w sprzedaży

W dniu dzisiejszym ukazała się długo oczekiwana dwupłytowa kompilacja "604 Syndroms" prosto od Mamomam Records. To już drugie wydawnictwo tej wytwórni, bowiem wcześniej ukazała się cyfrowa składanka "Star Paths". Ten zalany do pełna wysokooktanowym goa transem składak można nabyć dzięki platformie Bandcamp. Wśród goa-łakoci znajdziecie starych dobrych znajomych z Polski (Artha, Space Element, JaraLuca). Mamomam Records gratulujemy kolejnej solidnej pozycji wydawniczej i dobrego startu w nowym roku.

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci