Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Wyniki konkursu Kwaśny Las

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była darmowa podwójna wejściówka na imprezę Kwaśny Las #3 - Psychodeliczny Open Air II (Kożyczkowo - Kaszubski Park Krajobrazowy, 17-19.05). Zwyciężył Jacek Janowski. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Kwaśny Las

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Kwaśny Las #3 - Psychodeliczny Open Air II (Kożyczkowo - Kaszubski Park Krajobrazowy, 17-19.05). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w czwartek 09.05 o godz. 19:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Deep Trip

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była darmowa podwójna wejściówka na imprezę Deep Trip 2 (Transformator, Wrocław, 04.05). Zwyciężył Adrian Starzomski. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Deep Trip

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Deep Trip 2 (Transformator, Wrocław, 04.05). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w środę 01.05 o godz. 19:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Hypno Tales

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były dwie darmowe podwójne wejściówki na imprezę Hypno Tales (INQbator, Katowice, 11.05). Zwyciężyli Łukasz Jarosz i Joanna Biedronka. Niebawem się z nimi skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Hypno Tales

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was dwie darmowe podwójne wejściówki na imprezę Hypno Tales (INQbator, Katowice, 11.05). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy dwójkę zwycięzców. Zakończenie konkursu w piątek 26.04 o godz. 19:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wesołych Świąt

Życzymy wszystkim spokojnych, zdrowych i smakowitych Świąt Wielkanocnych w miłej, chilloutowej atmosferze. Dużo ciepła, spokoju, zdrowia i odpoczynku.

komentuj »

Wyniki konkursu Manastir

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była darmowa podwójna wejściówka na imprezę Manastir (Transformator, Wrocław, 11.05). Zwyciężyła Monika Nowacka. Niebawem się z nią skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już wkrótce!

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci