Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Sundial Aeon - Terragenesis w sprzedaży

Jest i on! Najnowszy długogrający album Sundial Aeon zatytułowany "Terragenesis" jest już dostępny w sprzedaży. Udanych odsłuchów!

komentuj »

DAT Records i Tromesa

Wytwórnia DAT Records zaprezentowała informacje na temat swojej kompilacji "ZNA". Składanka ukaże się w 500 egzemplarzach, a znajdą się na niej niepublikowane wcześniej utwory od znanych i lubianych artystów. Wśród nich znalazł się również polski akcent, a jest nim duet Tromesa i kawałek "Bonanza". więcej »

komentuj »

Sundial Aeon - Terragenesis

Oddajemy dziś głos grupie Sundial Aeon: Drodzy słuchacze ! Prace nad naszym najnowszym albumem powoli dobiegają końca. Nasze nowe wydawnictwo będzie nosiło nazwę "Terragenesis". Na albumie znajdziecie utwory utrzymane w charakterystycznej dla naszego projektu konwencji. "Terragenesis" będzie charakteryzował się solidną dawką psychodelicznego ambientu/chill-outu , transu oraz szeroko pojętej elektroniki. Jesteśmy przekonani, że "Terragenesis" przypadnie Wam do gustu i często będziecie po niego sięgać. więcej »

komentuj »

Wyniki konkursu Uroczysko

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były dwie darmowe podwójne wejściówki na Uroczysko 2019 (Pastewnik, 8-11.08). Zwyciężyli Adrian Brzozowski i Piotr Przybysz. Niebawem się z nimi skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Uroczysko

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was dwie darmowe podwójne wejściówki na Uroczysko 2019 (Pastewnik, 8-11.08). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy dwójkę zwycięzców. Zakończenie konkursu w poniedziałek 8.07 o godz. 19:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Sangha

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były dwie darmowe podwójne wejściówki na Sangha Festival 2019 (Moszczona Pańska, 02-04.08). Zwyciężyli Bart Cwaniacki i Adrian Płaszczak. Niebawem się z nimi skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Sangha

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was dwie darmowe podwójne wejściówki na Sangha Festival 2019 (Moszczona Pańska, 02-04.08). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy dwójkę zwycięzców. Zakończenie konkursu w poniedziałek 24.06 o godz. 19:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Organic

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były dwie darmowe podwójne wejściówki na Organic Festival 2019 (Ośrodek Biała, Sulejów, 10-14.07). Zwyciężyły Katarzyna Plebanek i Anita Cuper. Niebawem się z nimi skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już wkrótce!

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci