Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Konkurs Synestezja

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Synestezja (Underground Pub, Tychy, 02.06). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki Konkursu Ufo Bufo Vol 3

Za nami trzecia edycja konkursu w którym do wygrania były podwójne wejściówki na tegoroczny festiwal Ufo Bufo, który w dniach 21-24.06.2018 odbędzie się na terenie Rekreační středisko Hadinka w Czechach. Zwyciężyła Weronika Anna. Niebawem się z Tobą skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i nie załamujcie rąk - już w piątek rozpocznie się 4 edycja konkursu.

komentuj »

Konkurs Ufo Bufo Vol 3

Dokładnie za miesiąc rozpocznie się tegoroczna edycja Ufo Bufo Festival. Jak już wiecie, na naszym profilu FB, możecie wygrać wejściówki na tą imprezę. Do końca miesiąca rozdamy jeszcze 3 podwójne bilety.

Tym razem, aby stanąć przed szansą wygrania wejściówki wystarczy, że polubisz i udostępnisz na swojej tablicy FB nasz wpis, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pojechać na Ufo Bufo Festival. Spośród wszystkich osób, które wykonają powyższe zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w środę 23 maja o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Mayak

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówki na imprezę Mayak OA (okolice Wrocławia, 18-20.05). Zwyciężył Adam Bryja. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Mayak

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Mayak OA (okolice Wrocławia, 18-20.05). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Mandala Bookings

Już dziś w Krakowie w klubie Szpitalna 1 odbędzie się pierwsza impreza pod szyldem Mandala Bookings. Impreza, oficjalnie otworzy działalność pierwszej w Polsce agencji artystyczno-eventowej, dedykowanej artystom sceny psy-trance. więcej »

komentuj »

Wyniki konkursu Mandala

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę Mandala Bookings Launch Event (Szpitalna 1, Kraków, 11.05). Zwyciężył Felix Polon. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Mandala

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Mandala Bookings Launch Event (Szpitalna 1, Kraków, 11.05). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci