Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Mandala Bookings

Już dziś w Krakowie w klubie Szpitalna 1 odbędzie się pierwsza impreza pod szyldem Mandala Bookings. Impreza, oficjalnie otworzy działalność pierwszej w Polsce agencji artystyczno-eventowej, dedykowanej artystom sceny psy-trance. więcej »

komentuj »

Wyniki konkursu Mandala

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę Mandala Bookings Launch Event (Szpitalna 1, Kraków, 11.05). Zwyciężył Felix Polon. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Mandala

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Mandala Bookings Launch Event (Szpitalna 1, Kraków, 11.05). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Sabat Czarownic

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były podwójne wejściówki na imprezę Sabat Czarownic 2018 - Psychodeliczny Kocioł (klub Protokultura, Gdańsk, 04-06.05). Zwyciężył Łukasz Kuczyński. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Sabat Czarownic

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Sabat Czarownic 2018 - Psychodeliczny Kocioł (klub Protokultura, Gdańsk, 04-06.05). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Zodiac Mushrooms


Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były dwie pojedyncze wejściówki na imprezę: Zodiac Mushrooms (Art Cafe Restauracja & Club & Caffe, Rybnik, 14.04). Zwyciężyli: Karolina Czech i Weronika Anna. Niebawem się z nimi skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Zodiac Muhrooms

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was 2 pojedyncze wejściówki na imprezę: Zodiac Mushrooms (Art Cafe Restauracja & Club & Caffe, Rybnik, 14.04). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy, Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzców. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Pure Infinity

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były podwójne wejściówki na imprezy: Pure Psychedelic vol. 13 (Szczeciński Loft Kultury, Szczecin, 06.04) i Psycho Infinity (Kamea Club Cafe, Lublin, 07.04). Zwyciężyli: Alicja Prajzendanc, Zuzanna Maślanka i Aleksandra Śnieżek. Niebawem się z nimi skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci