Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Konkurs TranSówka

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę TranSówka "To be" (VooDoo Club, Warszawa, 23.03). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w środę 17.03 o godz. 20:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Illuminacja

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była darmowa podwójna wejściówka na imprezę Illuminacja V (Bunkier, Gdańsk, 22.03). Zwyciężył Michał Pazda. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Illuminacja

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Illuminacja V (Bunkier, Gdańsk, 22.03). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w niedzielę 17.03 o godz. 19:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Silesian Mushrooms

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była darmowa podwójna wejściówka na imprezę Silesian Mushrooms (SiXa, Katowice, 16.03). Zwyciężyła Agnieszka Śliwińska. Niebawem się z nią skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Silesian Mushrooms

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Silesian Mushrooms (SiXa, Katowice, 16.03). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w środę 13.03 o godz. 20:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu PostCarnivale

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była darmowa podwójna wejściówka na imprezę PostCarnivale III (Protokultura, Gdańsk, 09.03). Zwyciężyła Weronika Chmurka. Niebawem się z nią skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już wkrótce!

komentuj »

Konkurs PostCarnivale

Startuje kolejny z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę PostCarnivale III (Protokultura, Gdańsk, 09.03). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w poniedziałek 04.03 o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Overloaded

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była darmowa podwójna wejściówka na imprezę Egodrop presents: Overloaded - a Save Goadupa party (Forum Wydarzeń, Kraków, 02.03). Zwyciężyła Magdalena Małaszowska. Niebawem się z nią skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już za moment!

komentuj »

starsze wiadomosci