Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Wyniki konkursu Alicja w Krainie Dziwów 3

Za nami kolejny konkursów, tym razem do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę Alicja w Krainie Dziwów 3 (Słodownia - Browar Obywatelski, Tychy, 15.12). Zwyciężyła Natalia Ostapowicz. Niebawem się z nią skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Wyniki konkursu ReLoad

Za nami nasz mikołajkowy konkurs, w którym do wygrania była płyta "Sundial Aeon - Metabasis & Apotheosis - Re:Load". Zwyciężył Dariusz Gruszecki. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Alicja w Krainie Dziwów

Mamy dla Was kolejną konkurs. Tym razem do wygrania jest podwójną wejściówka na imprezę Alicja w Krainie Dziwów 3 (Słodownia - Browar Obywatelski, Tychy, 15.12). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w czwartek 13.12. o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Konkurs ReLoad

Bohaterem naszego mikołajkowego konkursu jest wydany niedawno album "Sundial Aeon - Metabasis & Apotheosis - Re:Load". Mamy dla Was jeden egzemplarz w.w. płyty. Aby wygrać płytę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post, a także otagujesz w komentarzu tego posta osobę (lub osoby), z którą (którymi) chciałbyś/chciałabyś posłuchać albumu. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w poniedziałek (10.12) o godz. 21:00. Tego samego dnia wylosujemy zwycięzców. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu 10 Lat Szajki

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę Psychodeliczna Podróż: 10 Lat Leśnej Szajki (klub Protokultura, Gdańsk, 08.12). Zwyciężyła Weronika Janczarska. Niebawem się z nią skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs 10 Lat Szajki

Startuje nasz kolejny konkurs. Mamy dla Was kolejną darmową podwójną wejściówkę na imprezę Psychodeliczna Podróż: 10 Lat Leśnej Szajki (klub Protokultura, Gdańsk, 08.12). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w piątek 30.11. o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Deeperrr

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę Deeperrr with E-Clip / Deepersense 9th B-day (Szpitalna 1, Kraków, 01.12). Zwyciężyła Sandra Laura Groń. Niebawem się z nią skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Komkurs Deeperrr

Startuje nasz kolejny konkurs. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Deeperrr with E-Clip / Deepersense 9th B-day (Szpitalna 1, Kraków, 01.12). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w czwartek 01.11. o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

starsze wiadomosci