Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Tracklista Polska Scena Vol. 2

Składanka "Be Psychedelic - Polska Scena Vol. 2" zbliża się wielkimi krokami. Kawałki są po masteringu, a od następnego tygodnia zaczną się prace nad grafiką. Później nastąpi tłoczenie i za 1-2 miesiące możecie już ją mieć na półce lub w odtwarzaczu. Na płycie znaleźli się sami polscy artyści oraz, bonusowo, track od Pleiadians. więcej »

komentuj »

Zmarł Space Tribe

Ciężko się pisze takie wiadomości...
W wieku 63 lat w Londynie zmarł jeden z legendanych pionierów muzyki i świata psytrance, Olli Wisdom znany jako Space Tribe, jedna z nabardziej barwnych - dosłownie i w przenośni - postaci sceny psytrance.
Zainspirowany magią Goa, Olli powołał do życia klimatyczną fluoro-fraktalową odzież w 1994 roku, a rok później swój flagowy muzyczny projekt i od tamtej pory nieprzerwanie tworzył scenę, wliczając w to wieloletnie budowanie innej kultowej marki: wytwórni Spirit Zone.
Jedno jest pewne: line-up w zaświatach uzupełniła kolejna niesamowita jednostka.
Spoczywaj w pokoju Olli [*]

komentuj »

Acid Syndroms w sprzedaży

Ukazała się nowa składanka prosto od Mamomam Records zatytułowana "Acid Syndroms", a na niej pyszna kooperacja JaraLuki i Arthy w postaci utworu "U.F.O".

komentuj »

Wesołych Świąt

Mimo osobliwych czasów, w jakich żyjemy, życzymy wszystkim spokojnych i smakowitych Świąt w miłej, chilloutowej atmosferze. Dużo ciepła, spokoju, odpoczynku i przede wszystkim zdrowia!

komentuj »

Be Psychedelic - Polska Scena vol. 1

Kontynuująca tradycję eksponowania polskich artystów w duchu serii kompilacji "Panta Deus" i "The Psychedelic Culture" płyta "Be Psychedelic - Polska Scena vol. 1" okazała się być strzałem w dziesiątkę, począwszy od grafiki i odważnego opakowania, a na solidnej muzyce kończąc.

komentuj »

Zabawa z "Polska Scena Vol 1"

W ramach Tłustego Czwartku mamy dla Was zabawę, w której do zdobycia jest kompilacja "Polska Scena Vol. 1" prosto od Be Psychedelic. Zabawa trwa do środy 17 lutego do 20:00. Aby stanąć przed szansą otrzymania płyty wystarczy, że w komentarzu pod zabawą na naszym fanpejdżu napiszecie kogo z polskich artystów chcielibyście zobaczyć i posłuchać na kolejnej części "Polskiej Sceny" i dlaczego. Płyta powędruje w ręce osoby z najciekawszym komentarzem.

komentuj »

Pomoc dla Tromesy

Dziś oddajemy głos Tromesie: "Drodzy, w związku z przypadajacym w tym roku 25-leciem Tromesy oraz ponownym wypuszczeniem całego naszego dorobku w formie cyfrowej poszukujemy wszelkich archiwalnych materiałów - zdjęcia, ulotki i najchętniej filmy z naszych występów. Jeśli macie cokolwiek to chętnie byśmy z nich skorzystali. Miło byłoby je dostać na maila: tromesa.poland@gmail.com Z góry dziękujemy za pomoc."

komentuj »

20 LAT SERWISU!

Drodzy Fani, dziś stuknęło nam całe 20 (słownie: DWADZIEŚCIA!) lat istnienia serwisu w cyberprzestrzeni. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować Wam wszystkim, drodzy internauci, czytelnicy, melomani, organizatorzy, artyści, muzycy i fani psy-klimatów, za kolejny wspólny rok, a także życzyć sobie kolejnych lat działalności, abyśmy w przyszłości mogli świętować kolejne rocznice. więcej »

komentuj »

starsze wiadomosci