Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Wejściówki na Illuminacja 7

Dziś mamy dla Was kolejną zabawę, w której do zdobycia są dwie pojedyncze wejściówki na Illuminacja 7 (20.03, Bunkier, Gdańsk). Zabawa trwa do czwartku 12 marca do 20:00. Aby stanąć przed szansą otrzymania wejściówki na tę imprezę wystarczy, że w komentarzu napiszecie jakich artystów i dlaczego chcielibyście zobaczyć w akcji na przyszłych odsłonach Illuminacji. Wejściówki powędrują do osób z najciekawszymi komentarzami.

komentuj »

Wejściówki na SajkoNora - finał

Niedawno ruszyła nasza zabawa z wejściówkami na SajkoNora: Psy Side Of The Moon (07.03, Pod Księżycem, Kraków). Niestety nie obrodziło komentarzami, za to trafił się jeden konkretny, a należy on do Jana (sprawdź prv wiadomość), który tym samym zgarnia obie wejściówki. Baw się dobrze razem z osobą towarzyszącą. Do kolejnej zabawy zapraszamy już wkrótce.

komentuj »

Wejściówki na SajkoNora

Dziś mamy dla Was kolejną zabawę, w której do zdobycia są dwie pojedyncze wejściówki na SajkoNora: Psy Side Of The Moon (07.03, Pod Księżycem, Kraków). Zabawa trwa do poniedziałku 2 marca do 20:00. Aby stanąć przed szansą otrzymania wejściówki na tę imprezę wystarczy, że w komentarzu napiszecie jakie są Wasze skojarzenia związane z nazwą imprezy. Wejściówki powędrują do osób z najciekawszymi komentarzami.

komentuj »

Wejściówki na Egodrop: Deep & Freaky - finał

Dziś kończy się nasza zabawa z wejściówkami na Egodrop: Deep & Freaky w/ Fagin's Reject (Wildthings Rec - UK) (29.02, Forum Wydarzeń, Kraków). Sekcja z komentarzami obrodziła w liczne ciekawe historie związane z Egodropem. Pojedyncze wejściówki trafiają w ręce Kamila i Adrianny, z którymi skontaktujemy się na prv. Bawcie się dobrze! Do kolejnej zabawy zapraszamy już wkrótce.

komentuj »

Wejściówki na Egodrop: Deep & Freaky

Dziś mamy dla Was kolejną zabawę, w której do zdobycia są dwie pojedyncze wejściówki na Egodrop: Deep & Freaky w/ Fagin's Reject (Wildthings Rec - UK) (29.02, Forum Wydarzeń, Kraków). Zabawa trwa do piątku 21 lutego do 20:00. Aby otrzymać wejściówkę na tę imprezę wystarczy, że w komentarzu napiszecie jakie są Wasze najciekawsze wspomnienia związane z imprezami Egodrop. Wejściówki powędrują do osób z najciekawszymi komentarzami.

komentuj »

Wejściówki na Hallucinations - finał

Niedawno ruszyła nasza zabawa z wejściówkami na Hallucinations (29.02, klub Vinyl, Rzeszów). Niestety nie obrodziło komentarzami, za to trafił się jeden konkretny, a należy on do Oskara (sprawdź prv wiadomość), który tym samym zgarnia całą pulę 2-ch podwójnych wejściówek. Mamy nadzieję, że Ty i Twoi znajomi będziecie się dobrze bawić na imprezie. Do kolejnej zabawy zapraszamy już jutro.

komentuj »

Wejściówki na Hallucinations

Na dobre rozpoczęcie naszego urodzinowego cyklu imprezowego mamy dla Was zabawę w której do zdobycia są dwie podwójne wejściówki na Hallucinations (29.02, klub Vinyl, Rzeszów). Zabawa trwa do poniedziałku 17 lutego do 20:00. Aby stanąć przed szansą otrzymania wejściówki na tę imprezę wystarczy, że w komentarzu napiszecie jakie są Wasze skojarzenia bądź wspomnienia związane z kolektywem imprezowym znanym jako Magowie Psychodelicznej Nuty. Wejściówki powędrują do osób z najciekawszymi komentarzami.

komentuj »

19 LAT SERWISU!

Drodzy Fani, serwis Psytrance.pl obchodzi kolejne urodziny! Wraz z dniem dzisiejszym stuknęło nam całe 19 lat istnienia serwisu w cyberprzestrzeni. w tym miejscu chcielibyśmy podziękować Wam wszystkim, drodzy internauci, czytelnicy, melomani, organizatorzy, artyści, muzycy i fani psy-klimatów, za jeszcze jeden wspólny rok, a także życzyć sobie kolejnych lat działalności, tak byśmy w przyszłości mogli świętować kolejne rocznice. więcej »

komentuj »

starsze wiadomosci