Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Konkurs Eyeseed

Pora na drugi z naszych urodzinowych konkursów. Tym razem mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę celebrującą drugie urodziny kolektywu Eyeseed (Zet Pe Te, Kraków, 23.02). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu ten post, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w czwartek 21.02 o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu AfterGLOW

Za nami pierwszy z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była darmowa podwójna wejściówka na imprezę AfterGLOW live ambient performances (Święta Krowa - "Holy Cow", Kraków, 17.02). Zwyciężył Jan Matyjaszkiewicz. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs AfterGLOW

Startuje pierwszy z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę AfterGLOW live ambient performances (Święta Krowa - "Holy Cow", Kraków, 17.02). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w czwartek 14.02 o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wywiad w radiu Apteka

Już dziś z okazji 18-tych urodzin Psytrance.pl produkujemy się (Styropian i Templar) w eterze z radiem Apteka! W wywiadzie-rzece będziemy dyskutować, wspominać, oceniać, podsumowywać i wymądrzać się, a wszystko to okraszone porcją dobrej muzyki. Wspominki, anegdoty, ocena polskiej sceny i współczesnych produkcji, gównoburze i stare numery z charrrakterem. Włączcie się o 21:00: www.radiofreee.pl/streaming

komentuj »

18 LAT SERWISU!

Drodzy Fani, serwis Psytrance.pl jest już pełnoletni! Wraz z dniem dzisiejszym stuknęło nam całe 18 lat istnienia serwisu w cyberprzestrzeni. Zaczęło się lata temu od dwóch zapaleńców i pewnej wizji, a wraz z upływem czasu ta rodzina się powiększała. Z tej okazji chcielibyśmy podziękować Wam wszystkim, drodzy internauci, czytelnicy, melomani, organizatorzy, artyści, muzycy i fani psy-klimatów, za jeszcze jeden wspólny rok, a także życzyć sobie kolejnych lat działalności, tak byśmy w przyszłości mogli świętować kolejne rocznice. więcej »

komentuj »

Wyniki konkursu Four Faces

Za nami kolejny z naszych konkursów, w którym do wygrania była darmowa podwójna wejściówka na imprezę Four Faces Of Psychedelic Trance (klub Sfinks700, Sopot, 25.01) oraz kompilacja "Psychedelic Journey to the End of the World" od 1.2.Trip Records. Zwyciężyła Małgorzata Wojtkowska. Niebawem się z nią skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Four Faces

Zapraszamy wszystkich do naszego kolejnego konkursu. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Four Faces Of Psychedelic Trance (klub Sfinks700, Sopot, 25.01) oraz kompilację "Psychedelic Journey to the End of the World" od 1.2.Trip Records. Aby wygrać nagrodę (podwójna wejściówka + płyta) wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z imprezą, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w piątek 11.01. o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Luna Nova

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę Luna Nova - Spaceboy Live (klub Protokultura, Gdańsk, 05.01). Zwyciężył Łukasz Gwizdała. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

starsze wiadomosci