Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Unknown Multiverse w sprzedaży

Światło dzienne ujrzała właśnie kompilacja zatytułowana "Unknown Multiverse" prosto z 1.2.Trip Records. Dostępna jest ona na wszystkich platformach (link). Całość skompilował Axell Astrid, a wśród 14 kawałków znajdziemy również twórczość rodaków. Są nimi Rita Raga i Main Ape. więcej »

komentuj »

JaraLuca - Jumanji

Szczególne czasy, w których ostatnio przyszło nam żyć, na szczęście obfitują wciąz w dobrą muzykę. Nie inaczej jest w przypadku Łukasza Zająca a.k.a. JaraLuca, który właśnie wypuścił pod skrzydłami 1.2.Trip Records digi-singiel zatytułowany "Jumanji". Tytułowy kawałek to JaraLuca w bardziej stonowaniej jeśli chodzi o BPM wersji, co wcale nie znaczy, że jest mniej energetycznie. To porcja mięsistego transu o staroszkolnym zabarwieniu i pompującym feelingu. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z materiałem tutaj.

komentuj »

Wesołych Świąt

W tych osobliwych czasach życzymy wszystkim spokojnych i smakowitych Świąt Wielkanocnych w miłej, chilloutowej atmosferze. Dużo ciepła, spokoju, odpoczynku i przede wszystkim zdrowia!

komentuj »

Wejściówki na Illuminacja 7

Dziś mamy dla Was kolejną zabawę, w której do zdobycia są dwie pojedyncze wejściówki na Illuminacja 7 (20.03, Bunkier, Gdańsk). Zabawa trwa do czwartku 12 marca do 20:00. Aby stanąć przed szansą otrzymania wejściówki na tę imprezę wystarczy, że w komentarzu napiszecie jakich artystów i dlaczego chcielibyście zobaczyć w akcji na przyszłych odsłonach Illuminacji. Wejściówki powędrują do osób z najciekawszymi komentarzami.

komentuj »

Wejściówki na SajkoNora - finał

Niedawno ruszyła nasza zabawa z wejściówkami na SajkoNora: Psy Side Of The Moon (07.03, Pod Księżycem, Kraków). Niestety nie obrodziło komentarzami, za to trafił się jeden konkretny, a należy on do Jana (sprawdź prv wiadomość), który tym samym zgarnia obie wejściówki. Baw się dobrze razem z osobą towarzyszącą. Do kolejnej zabawy zapraszamy już wkrótce.

komentuj »

Wejściówki na SajkoNora

Dziś mamy dla Was kolejną zabawę, w której do zdobycia są dwie pojedyncze wejściówki na SajkoNora: Psy Side Of The Moon (07.03, Pod Księżycem, Kraków). Zabawa trwa do poniedziałku 2 marca do 20:00. Aby stanąć przed szansą otrzymania wejściówki na tę imprezę wystarczy, że w komentarzu napiszecie jakie są Wasze skojarzenia związane z nazwą imprezy. Wejściówki powędrują do osób z najciekawszymi komentarzami.

komentuj »

Wejściówki na Egodrop: Deep & Freaky - finał

Dziś kończy się nasza zabawa z wejściówkami na Egodrop: Deep & Freaky w/ Fagin's Reject (Wildthings Rec - UK) (29.02, Forum Wydarzeń, Kraków). Sekcja z komentarzami obrodziła w liczne ciekawe historie związane z Egodropem. Pojedyncze wejściówki trafiają w ręce Kamila i Adrianny, z którymi skontaktujemy się na prv. Bawcie się dobrze! Do kolejnej zabawy zapraszamy już wkrótce.

komentuj »

Wejściówki na Egodrop: Deep & Freaky

Dziś mamy dla Was kolejną zabawę, w której do zdobycia są dwie pojedyncze wejściówki na Egodrop: Deep & Freaky w/ Fagin's Reject (Wildthings Rec - UK) (29.02, Forum Wydarzeń, Kraków). Zabawa trwa do piątku 21 lutego do 20:00. Aby otrzymać wejściówkę na tę imprezę wystarczy, że w komentarzu napiszecie jakie są Wasze najciekawsze wspomnienia związane z imprezami Egodrop. Wejściówki powędrują do osób z najciekawszymi komentarzami.

komentuj »

starsze wiadomosci