Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

STO LAT MARIKA I MIKE!

Miło jest nam poinformować, że dziś najważniejsze "TAK" w życiu powiedzieli sobie Marika oraz nasz redakcyjny kolega Michał a.k.a. Mike/Space Element. Życzymy Młodej Parze wszystkiego co najlepsze, dużo miłości i całej galaktyki wspaniałych doznań! Zapraszamy do składania życzeń dla Państwa Młodych w komentarzach, a także do wspólnego toastu za zdrowie Mariki i Michała!

komentuj »

Wyniki konkursu Dzikuska

Za nami kolejny z naszych konkursów, w którym do wygrania była darmowa podwójna wejściówka na imprezę Dzikuska Open Air (Rogalinko, 10-12.08.). Zwyciężyła Aneta Anioł. Niebawem się z nią skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Dzikuska

Startuje nasz wakacyjny konkurs. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Dzikuska Open Air (Rogalinko, 10-12.08.). by wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu CrackTrance

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę CrackTrance (Sopot, 14.07). Zwyciężył Szymon Dąbrowski. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs CrackTrance

Może konkursik? Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na leśną acidowo-transową imprezę CrackTrance (Sopot, 14.07). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu ten post, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Konkurs Ufo Bufo Vol 5

Już dziś piąta i ostatnia edycja konkursu w którym do wygrania będzie podwójna wejściówka na tegoroczny festiwal Ufo Bufo. Tym razem kto pierwszy ten lepszy. Jedno pytanie, jedna odpowiedź. Bądźcie na naszym profilu FB o godzinie 21:00.

komentuj »

Wyniki Konkursu Ufo Bufo Vol 4

Za nami czwarta edycja konkursu w którym do wygrania były podwójne wejściówki na tegoroczny festiwal Ufo Bufo, który w dniach 21-24.06.2018 odbędzie się na terenie Rekreační středisko Hadinka w Czechach. Zwyciężyła Daria Gibajło. Niebawem się z Tobą skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i nie załamujcie rąk - już w środę ostatnia edycja konkursu - tym razem kto pierwszy ten lepszy. Więcej informacji podamy we wtorek wieczorem.

komentuj »

Wyniki konkursu Synestezja

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę Synestezja (Underground Pub, Tychy, 02.06). Zwyciężyła Kinga Ziembińska. Niebawem się z nią skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

starsze wiadomosci