Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Serotonina MAE X Anniversary - Relacja

Od dziś na naszej stronie w dziale Party, znajdziecie relację z imprezy Serotonina MAE X Anniversary, która w ubiegłą sobotę odbyła się w warszawskim klubie Progresja. Zapraszamy do lektury.

komentuj »

JaraLuca - Fata Morgana

JaraLuca wraca z kolejną porcją energetycznego goa transu w postaci nowego albumu. Płyta zatytułowana "Fata Morgana" ukaże się w październiku bieżącego roku dzięki Goa Madness Records. Na albumie znajdziemy łącznie dziewięć goa utworów, z czego dwa to remixy twórczości kolegów, w tym kultowego "Mahabharta" Arthy. więcej »

komentuj »

Mamomam Records werbuje

Rodzimy label Mamomam Records szuka psychillowych utworów na swoją kolejną kompilację. Poszukiwane są utwory w przedziale od 80 do maksymalnie 115 bpm. Jeśli chcielibyście wydać swoją muzykę, wytwórnia prosi o kontakt na mail mamomam.records@gmail.com

komentuj »

Dakini Festival 2017 - Relacja

Na przełomie czerwca i lipca 2017 w Rumunii odbyła się pierwsza edycja Dakini Festival. Już teraz na naszych łamach możecie przeczytać relację z tego wydarzenia. Zapraszamy do lektury.

komentuj »

Interwju: BioPolar

Prezentujemy dziś wywiad z artystą tworzącym pod pseudonimem BioPolar (Jukka Puomio). BioPolar zagra na Transform Festival (28-30.07) na Słowacji oraz na Silver Lake (18-20.08) nad jeziorem Srebrnym koło Opola. Wywiad przeprowadził Mescal. Zapraszamy wszystkich do lektury.

komentuj »

Konkurs Modern Shamanism vol. 6

Kolejny konkurs? Proszę bardzo. Mamy dla Was dwie pojedyncze wejściówki na imprezę Modern Shamanism vol. 6, która odbędzie się 27.05 w Szpitalnej 1 w Krakowie. Aby wygrać wejściówkę na to wydarzenie wystarczy, że polubisz i udostępnisz widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy u siebie na wallu. Spośród wszystkich osób, które wykonają oba zadania, wylosujemy dwójkę zwycięzców, którzy zgarną po wejściówce. Zakończenie konkursu w środę o godz. 15:00. Tego samego dnia wylosujemy zwycięzców. Powodzenia!

komentuj »

Konkurs Vulcanosis

Bohaterem naszego kolejnego konkursu jest wydany niedawno album "Sundial Aeon - Vulcanosis". Mamy dla Was dwa egzemplarze w.w. płyty oraz jeden egzemplarz poprzedniego albumu "Symbiosis". Aby wygrać własną płytę wystarczy, że polubisz i udostępnisz ten post u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z, a także otagujesz w komentarzu tego posta osobę (lub osoby), z którą chciałbyś/chciałabyś posłuchać albumu. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy trójkę zwycięzców, który zgarną po płycie. Zakończenie konkursu 27.04. o godz. 15:00. Tego samego dnia wylosujemy zwycięzców. Powodzenia!

komentuj »

Wesołych Świąt

Życzymy wszystkim naszym czytelnikom spokojnych, zdrowych i smakowitych Świąt Wielkanocnych w miłej, chilloutowej atmosferze.

komentuj »

starsze wiadomosci