Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Sundial Aeon - Terragenesis

Zapraszamy wszystkich do recenzji najnowszego albumu Sundial Aeon o nazwie "Terragenesis". Niebawem ogłosimy też zabawę, w której będziecie mogli stać się posiadaczami własnego egzemplarza tej płyty.

komentuj »

Wejściówki na Seretonina with Eat Static

Serotonina with Eat Static Live! zbliża się małymi krokami. W związku z tym wydarzeniem mamy dla Was zabawę w której do wygrania jest jedna podwójna wejściówka na tą imprezę.

Do tej pory na Serotoninie grały najważniejsze postacie sceny psychedelic trance z Hallucinogenem, Etnica i Atmosem na czele. Grali również tacy artyści jak np. Antispin, Psysex , Datacult i Electrypnose oraz czołówka polskich DJów i producentów. Jesteśmy ciekawi kogo chcielibyście usłyszeć na kolejnych edycjach Serotoniny. Wasze typy (bez ograniczenia main/chill) wraz z argumentami wpisujcie w komentarzu na naszym profilu na FB do czwartku 7 listopada do godziny 21:00.

Osoba, która swoimi argumentami przekona nas i organizatorów do swojego typu otrzyma podwójną wejściówkę. Zapraszamy do zabawy i kto wie, może Wasz ulubiony artysta pojawi się na kolejnych edycjach Sertotoniny.

komentuj »

Wejściówki na Opowieści z Krypty

Środę, czyli "małą sobotę", dobrze rozpocząć od zabawy z wejściówkami. Tak się składa, że mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na imprezę Sangha Project: Opowieści z Krypty, która odbędzie się 1 listopada w warszawskim klubie Poziomy. Co należy zrobić, aby mieć szansę na wejściówkę? W komentarzach czekamy na Wasze najlepsze wspomnienia z festiwali/imprez psytransowych, na których byliście. Autorzy najciekawszych wspomnień otrzymają wejściówki. Na Wasze wspomnienia czekamy do wtorku 22.10 do godziny 20:00.

komentuj »

Sundial Aeon - Terragenesis w sprzedaży

Jest i on! Najnowszy długogrający album Sundial Aeon zatytułowany "Terragenesis" jest już dostępny w sprzedaży. Udanych odsłuchów!

komentuj »

DAT Records i Tromesa

Wytwórnia DAT Records zaprezentowała informacje na temat swojej kompilacji "ZNA". Składanka ukaże się w 500 egzemplarzach, a znajdą się na niej niepublikowane wcześniej utwory od znanych i lubianych artystów. Wśród nich znalazł się również polski akcent, a jest nim duet Tromesa i kawałek "Bonanza". więcej »

komentuj »

Sundial Aeon - Terragenesis

Oddajemy dziś głos grupie Sundial Aeon: Drodzy słuchacze ! Prace nad naszym najnowszym albumem powoli dobiegają końca. Nasze nowe wydawnictwo będzie nosiło nazwę "Terragenesis". Na albumie znajdziecie utwory utrzymane w charakterystycznej dla naszego projektu konwencji. "Terragenesis" będzie charakteryzował się solidną dawką psychodelicznego ambientu/chill-outu , transu oraz szeroko pojętej elektroniki. Jesteśmy przekonani, że "Terragenesis" przypadnie Wam do gustu i często będziecie po niego sięgać. więcej »

komentuj »

Wyniki konkursu Uroczysko

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były dwie darmowe podwójne wejściówki na Uroczysko 2019 (Pastewnik, 8-11.08). Zwyciężyli Adrian Brzozowski i Piotr Przybysz. Niebawem się z nimi skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Uroczysko

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was dwie darmowe podwójne wejściówki na Uroczysko 2019 (Pastewnik, 8-11.08). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy dwójkę zwycięzców. Zakończenie konkursu w poniedziałek 8.07 o godz. 19:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

starsze wiadomosci