Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Wyniki konkursu Mantara Pulsar Egodrop

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były podwójne wejściówki na imprezy Blisargon Demogorgon Live @ Mantara Birthday Party (klub Metronom, Warszawa, 23.02), Pulsar Tranceformation Night (Pub Mixtura, Turek, 24.02) i Egodrop 8th Birthday - Hypnodelica (klub Studio, Kraków, 24.02). Zwyciężyli: Katarzyna Zemlik (Egodrop 8th Birthday), Dima Bielawcew (Blisargon Demogorgon Live @ Mantara Birthday Party) oraz Adam Gontarczyk (Pulsar Tranceformation Night). Z wszystkimi niebawem się skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Mantara Pulsar Egodrop

Idąc za ciosem wrzucamy kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was po jednej darmowej podwójnej wejściówce na łącznie trzy imprezy. Są nimi: Blisargon Demogorgon Live @ Mantara Birthday Party (klub Metronom, Warszawa, 23.02), Pulsar Tranceformation Night (Pub Mixtura, Turek, 24.02) i Egodrop 8th Birthday - Hypnodelica (klub Studio, Kraków, 24.02). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerami imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę (prosimy podawać też w komentarzu preferencje co do wyboru imprezy). Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Konkurs Ufo Bufo Vol 2

Pora na drugą odsłonę z pięciu konkursów w którym do wygrania są podwójne wejściówki na tegoroczny Ufo Bufo Festival, który odbywa się u naszych południowych sąsiadów.

Tym razem, aby stanąć przed szansa wygrania wejściówki należy odpowiedzieć na jedno pytanie. więcej »

komentuj »

Wyniki konkursu walentynkowego

Za nami kolejny urodzinowy konkurs, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na sobotnią imprezę Darkelicious III darrk psy party (klub Zet Pe Te, Kraków). Zwyciężyła Monika Joanna Górrka, z którą niebawem się skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Walentynkowy

Mamy nadzieję, że dobrze bawiliście się na Amorze 3. Nie zapominamy o Was także w Walentynki i uruchamiamy kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Darkelicious III darrk psy party (klub Zet Pe Te, Kraków), która odbędzie się już w sobotę 17 lutego. Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy. Spośród wszystkich osób, które wykonają oba zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Amora 3

Za nami pierwszy z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na sobotnią imprezę Amora 3 - Psychedelic Trance Party (klub Protokultura, Gdańsk). Zwyciężyła Justyna Ptak, z którą niebawem się skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Amora 3

Mamy luty, szykuj buty... Oczywiście buty na psytransowe harce na imprezie Amora 3 - Psychedelic Trance Party. W ramach pierwszego z naszych jubileuszowych konkursów mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na wyżej wymienioną imprezę, która odbędzie się już w sobotę 10 lutego w gdańskim klubie Protokultura. Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy, a także otagujesz w komentarzu osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na Amorę 3. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

17 LAT SERWISU!

Panie i Panowie, wraz z dniem dzisiejszym stuknęło nam całe 17 lat istnienia serwisu w cyberprzestrzeni. Jak widać niebawem nasz serwis będzie już pełnoletni. ;) Z tej okazji chcielibyśmy podziękować Wam wszystkim, drodzy internauci, czytelnicy, melomani, organizatorzy, artyści, muzycy i fani psy-klimatów, za jeszcze jeden wspólny rok, a także życzyć sobie kolejnych lat działalności, tak byśmy w przyszłości mogli świętować kolejne rocznice. Oczywiście spodziewajcie się kilku obowiązkowych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami (darmowe wejściówki na nadchodzące imprezy; pierwszy z konkursów startuje już niebawem). Tymczasem zapraszamy wszystkich do wychylenia urodzinowego toastu - na zdrowie! :)

komentuj »

starsze wiadomosci