Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Wesołych Świąt

Mimo osobliwych czasów, w jakich żyjemy, życzymy wszystkim spokojnych i smakowitych Świąt w miłej, chilloutowej atmosferze. Dużo ciepła, spokoju, odpoczynku i przede wszystkim zdrowia!

komentuj »

Be Psychedelic - Polska Scena vol. 1

Kontynuująca tradycję eksponowania polskich artystów w duchu serii kompilacji "Panta Deus" i "The Psychedelic Culture" płyta "Be Psychedelic - Polska Scena vol. 1" okazała się być strzałem w dziesiątkę, począwszy od grafiki i odważnego opakowania, a na solidnej muzyce kończąc.

komentuj »

Zabawa z "Polska Scena Vol 1"

W ramach Tłustego Czwartku mamy dla Was zabawę, w której do zdobycia jest kompilacja "Polska Scena Vol. 1" prosto od Be Psychedelic. Zabawa trwa do środy 17 lutego do 20:00. Aby stanąć przed szansą otrzymania płyty wystarczy, że w komentarzu pod zabawą na naszym fanpejdżu napiszecie kogo z polskich artystów chcielibyście zobaczyć i posłuchać na kolejnej części "Polskiej Sceny" i dlaczego. Płyta powędruje w ręce osoby z najciekawszym komentarzem.

komentuj »

Pomoc dla Tromesy

Dziś oddajemy głos Tromesie: "Drodzy, w związku z przypadajacym w tym roku 25-leciem Tromesy oraz ponownym wypuszczeniem całego naszego dorobku w formie cyfrowej poszukujemy wszelkich archiwalnych materiałów - zdjęcia, ulotki i najchętniej filmy z naszych występów. Jeśli macie cokolwiek to chętnie byśmy z nich skorzystali. Miło byłoby je dostać na maila: tromesa.poland@gmail.com Z góry dziękujemy za pomoc."

komentuj »

20 LAT SERWISU!

Drodzy Fani, dziś stuknęło nam całe 20 (słownie: DWADZIEŚCIA!) lat istnienia serwisu w cyberprzestrzeni. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować Wam wszystkim, drodzy internauci, czytelnicy, melomani, organizatorzy, artyści, muzycy i fani psy-klimatów, za kolejny wspólny rok, a także życzyć sobie kolejnych lat działalności, abyśmy w przyszłości mogli świętować kolejne rocznice. więcej »

komentuj »

"Polska Scena Vol 1" w sprzedaży

Stało się - ekipa Be Psychedelic wydała swoją płytę. Mowa o kompilacji "Be Psychedelic - Polska Scena Vol 1". Na płycie znaleźli się polscy artyści + bonus track od Etniki, który usłyszeć można tylko na tej składance. Płytę możecie kupić poprzez kontakt na profilu Be Psychedelic. Ekipie gratulujemy wydawniczego debiutu, a Wam wszystkim miłych odsłuchów! więcej »

komentuj »

Szczęśliwego Nowego Roku

Niebawem powitamy nowy rok 2021. Życzymy Wam wszystkim, drodzy czytelnicy, forumowicze, imprezowicze i fani psychodelii, aby nadchodzący rok był znacznie lepszy od obecnego, który dał nam wszystkim mocno w kość. Bądźcie zdrowi i bezpieczni. Miejmy nadzieję, że prędzej niż później zapełnią się też na powrót imprezowe kalendarze.

komentuj »

Wesołych Świąt

Życzymy Wam wszystkim spokojnych, smakowitych i przede wszystkim zdrowych Świąt, a także byście znaleźli pod choinkami ciekawe prezenty, szczególnie te związane z wydawnictwami ze świata psychedelic. Mimo trudów związanych z 2020 mamy nadzieję, że nie zabraknie w Waszych rodzinach i gronie znajomych magii tego wyjątkowego okresu.

komentuj »

starsze wiadomosci