Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Dla wszystkich Pań! :)

image

No to po Oskarze... ;)

image

Juno Reactor kolejny raz w Polsce.

Tym razem w Lublinie na Festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia 2017. Tym razem Juno wystąpi ze swoim najnowszym show: Mutant Theatre. Festiwal odbędzie się w dniach 5-9 lipca 2017. Wjazd na festiwal jest darmowy. http://www.innebrzmienia.eu/juno-reactor-i-nouvelle-vague-na-innych-brzmieniach-2017/

image

W marcu jak w garncu...

My w naszym garncu zamieszaliśmy i uwarzyliśmy dla Was w ramach kolejnego z naszych jubileuszowych konkursów darmowe wejściówki na marcowe imprezy. Aby wygrać darmowy wstęp na jedną z imprez wystarczy, że polubisz i udostępnisz ten post u siebie na wallu. Spośród wszystkich osób, które wykonają oba zadania, wylosujemy zwycięzców. Do rozdania mamy po dwie pojedyncze wejściówki na imprezy: Egodrop Presents: The Parvati Connection (04.03), Psycho BBQ 9 (11.03), 604 Syndroms Release Party (18.03), Moontrip (24.03), Drugi Czynnik PSY: Przebudzenie (25.03) Deeperrr vol. 8 (25.03) oraz TranSówka "The never ending story" (25.03.). Zakończenie konkursu 22.02. o godz. 15:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

image

Piąteczek już jutro! :)

image

"Bo jesteś Ty..."

Nasz kolejny urodzinowy konkurs odpalamy w Walentynki. Z tego tytułu mamy dla Was podwójną wejściówkę na imprezę Serotonina: Goadupa Festival Teaser Party, (22 kwietnia, klub Progresja, Warszawa). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz ten post u siebie na wallu, a także otagujesz w komentarzu tego posta osobę, z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę, który zgarnie zaproszenie dla siebie i wybranej osoby. Zakończenie konkursu 16.02. o godz. 15:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

image

Jutro walentynkowy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, a tymczasem jedyny słuszny w tym kontekście klasyk. :)

image

Już za kilka godzin!

Wybieracie się?

image

Nadchodzi album "Sundial Aeon - Vulcanosis"!

Dostępne są już tracklista i sample utworów. Czekacie? :)

image

Idzie luty, podkuj buty...

Oczywiście buty na psytransowe harce, bowiem w ramach kolejnego z naszych jubileuszowych konkursów mamy dla Was darmowe wejściówki na imprezy w lutym. Aby wygrać darmowy wstęp na jedną z imprez wystarczy, że polubisz i udostępnisz ten post u siebie na wallu, a także polubisz nasz nowy fanpage FB Psytrance.pl Gallery (https://www.facebook.com/psytrancePLgallery). Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzców. Do rozdania mamy po dwie pojedyncze wejściówki na imprezy: Destruction Factory - Epizode Two (10.02), Amora 2 - Psychedelic Trance Party (11.02), Modern Shamanism (11.02), Psycho Infinity (18.02) i Powrót do Źródła (25.02). To nie koniec, bowiem w puli mamy również dwie podwójne wejściówki na imprezę Hallucinations (18.02). Zakończenie konkursu 08.02. o godz. 15:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

image