Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

3 czerwca na imprezie Voyager Tales w katowickim klubie INQbator zagra francuski producent Thomas Dubreuil, który odpowiedzialny jest m.in za takie projekty jak Voyager i Altöm. Recenzję albumów tego drugiego projektu znajdziecie na naszej stronie: http://www.psytrance.pl/reviews-albums/altom_-_groove_control/

https://www.facebook.com/events/222011858301355/

image

A tak było kiedyś... Na tapecie kawałki "Muchomory" i "Odwrót Trzeciego" Tromesy. W tym roku raczej nie zagra. ;)

image

Kolejny konkurs? Proszę bardzo. :)

Mamy dla Was dwie pojedyncze wejściówki na imprezę Modern Shamanism vol. 6, która odbędzie się 27.05 w Szpitalnej 1 w Krakowie. Aby wygrać wejściówkę na to wydarzenie wystarczy, że polubisz i udostępnisz ten post u siebie na wallu. Spośród wszystkich osób, które wykonają oba zadania, wylosujemy dwójkę zwycięzców, którzy zgarną po wejściówce. Zakończenie konkursu w środę o godz. 15:00. Tego samego dnia wylosujemy zwycięzców. Powodzenia!

image

Goooood morning! 🌞

image

Produkcje psytrance XXI wieku coraz częściej bywają nijakie i wtórne. O ile gdy "kopię" tworzy początkujący grajek na scenie, można przymknąć oko i powiedzieć "uczy się", choć to nie świadczy o nim zbyt dobrze. Ale jeśli kopię niemal 1 do 1 robią weterani sceny, to wiedz, że dzieje się coś niedobrego. Najświeższy przykład. Nagranie "Bird of Paradise" szwedzkiego duetu Ticon z jubileuszowego składaka Iboga Records. A teraz odsłuchajcie sobie nagrania Union Jack - Two Full Moons & A Trout (Freedom Fighters, Domestic & Pixel Remix) z roku 2013 (link w komentarzu) i znajdźcie różnicę :)

A czy Wy znacie jakieś inne nagrania, które są niemal kopią 1 do 1?https://www.youtube.com/watch?v=4ngsS0stzlY

image

JediMaster to jeden z najmłodszych stażem, a jednocześnie jeden z najbardziej uzdolniojnych producentów psytrance w Polsce. Poniżej prezentujemy jego najświeższy materiał.

https://www.youtube.com/watch?v=ZQeiqejNfhg

image

Czas na kolejny konkurs!

Mamy dla Was dwie pojedyncze wejściówki na imprezę Shiva Space Technology, która odbędzie się 13.05 w gdańskim Wydziale Remontowym. Tym razem motywem przewodnim imprezy będzie X-Dream. Aby wygrać wejściówkę na to wydarzenie wystarczy, że polubisz i udostępnisz ten post u siebie na wallu. Spośród wszystkich osób, które wykonają oba zadania, wylosujemy dwójkę zwycięzców, którzy zgarną po wejściówce. Zakończenie konkursu jutro o godz. 15:00. Tego samego dnia wylosujemy zwycięzców. Powodzenia!

image

Bohaterem naszego kolejnego konkursu jest wydany niedawno album "Sundial Aeon - Vulcanosis".

Mamy dla Was dwa egzemplarze w.w. płyty oraz jeden egzemplarz poprzedniego albumu "Symbiosis". Aby wygrać własną płytę wystarczy, że polubisz i udostępnisz ten post u siebie na wallu, a także otagujesz w komentarzu tego posta osobę (lub osoby), z którą chciałbyś/chciałabyś posłuchać albumu. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy trójkę zwycięzców, który zgarną po płycie. Zakończenie konkursu 27.04. o godz. 15:00. Tego samego dnia wylosujemy zwycięzców. Powodzenia!

image

This summer... :) #lublin

image

Życzymy wszystkim spokojnych, zdrowych i smakowitych Świąt Wielkanocnych w miłej, chilloutowej atmosferze.

image