Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Kosmiczne podróże wieloryba, czyli "Whale Space Journeys" autorstwa MiraCeti, pojawią się oficjalnie 26 czerwca. Na EPce znajdzie się również remix Red Sun Rising. Za master odpowiada sam AstroPilot. Na Mamomam Records wpadły pierwsze sample. Smacznego i... czekamy!

image

Prosto z pieca, jeszcze cieplutkie nowe wypieki od Sundial Aeon!

image

Now playing: "Doof - Mars Needs Elon".

image

Friday! Tromesa! Oldschool! Fun!

image

Pamiętacie jeszcze Skaziego? :D

image

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę Illuminacja IV with Talamasca Live (klub Bunkier, Gdańsk, 08.06). Zwyciężyła Luiza Rosner. Niebawem się z nią skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Illuminacja IV with Talamasca Live (klub Bunkier, Gdańsk, 08.06). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie ten post, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę . Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

www.psytrance.pl/news/2018-06-06-212625

image

Konkurs Ufo Bufo vol 5 Zwycięzca

Niespełna trzech minut potrzebował Filip Freedog na odpowiedź na nasze konkursowe pytanie. Oczywiście chodziło nam o utwór Majki Jeżowskiej "Ufo Buffo", który został wydany na albumie "A ja wolę moją mamę" z 1986 roku. Filipowi gratulujemy, niebawem się z Tobą skontaktujemy. A was zapraszamy do odsłuchania konkursowego nagrania. https://www.youtube.com/watch?v=TugrGL0I1zY

image

Za nami czwarta edycja konkursu w którym do wygrania były podwójne wejściówki na tegoroczny festiwal Ufo Bufo, który w dniach 21-24.06.2018 odbędzie się na terenie Rekreační středisko Hadinka w Czechach. Zwyciężyła Daria Gibajło. Niebawem się z Tobą skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i nie załamujcie rąk - już w środę ostatnia edycja konkursu - tym razem kto pierwszy ten lepszy. Więcej informacji podamy we wtorek wieczorem.

W tym wyjątkowym dniu redakcja Psytrance.pl życzy wszystkim Mamom dużo radości, zdrowia, spełnienia wszelkich marzeń oraz dumy ze swoich pociech! Pamiętajmy, by dbać o nasze Mamy nie tylko dziś. Dedykujemy im interpretację klasyka "One Love" w wykonaniu naszego Vandersona.

image