Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Już jutro rozpocznie się GoaDupa Festival 2017. My tymczasem zapraszamy Was na naszą stronę, na której znajdziecie relację z największego tegorocznego festiwalu psytrance w Rumunii - Dakini Festival 2017.

http://www.psytrance.pl/event/29.06.2017_-_dakini_festival_2017/

10 lat Ektoplazm, wspaniałego serwisu z darmową muzyką psy! <3 #anniversary #ektoplazm #pijemy

image

Dobra pasta nie jest zła. #festiwale

image

Czo te Infekty? :D

image

No to weekend!

image

Kolejny konkurs!!

Tym razem do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na imprezę organizowaną przez ekipie New Moon z Mielca - "NOC Kupały IV". Wystarczy, że polubisz i udostępnisz ten wpis u siebie na wallu. Spośród wszystkich osób, które to uczynią, wylosujemy dwójkę zwycięzców. Zakończenie konkursu w środę (14 czerwca 2017) o godz. 15:00. Tego samego dnia wylosujemy zwycięzców. Powodzenia!

image

Prezentujemy dziś wywiad z artystą tworzącym pod pseudonimem BioPolar (Jukka Puomio).

BioPolar zagra na Transform Festival (28-30.07) na Słowacji oraz na Silver Lake (18-20.08) nad jeziorem Srebrnym koło Opola. Wywiad przeprowadził Mescal. Zapraszamy wszystkich do lektury.www.psytrance.pl/news/2017-06-05-172312

image

Wczoraj piesek Reksio skończył 50 lat!

Upamiętniamy to live actem naszego Styropiana na Ozorze 2006. Podkładem muzycznym jest mix głównego motywu muzycznego z "Reksia", "Dancing Galaxy" Astral Projection i "Space Pussy" Hallucinogena w wykonaniu Michała vel Space Element.

image

Piąteczek! 😎 #partyhard #friday #chillax

image

Talamasca + 3 klasyki Astrali ("Mahadeva", "People Can Fly" i "Kabalah") w jednym = A Brief History of Goa Trance.

image