Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Już jutro w Krakowie odbędzie się impreza celebrujaca 8 urodziny kolektywu Egodrop. Nowe miejsce, ta sama sprawdzona ekipa. W imieniu organizatorów zapraszamy.

https://www.facebook.com/events/1216125001858341/?ti=as

image

Rok 2007 był wyjątkowy, po raz pierwszy na imprezowej mapie Polski zabrakło festiwalu Moondalla, po raz pierwszy odbyły się "opowieści" Psylesii w katowickim INQbatorze, które są najdłużej organizowanym cyklem imprez w naszym kraju.

A tak przed i po imprezie pisali użytkownicy naszego forum: http://www.psytrance.pl/forum2/viewtopic.php?f=2&t=1824Opowieściom życzymy kolejnych nastu lat, a Was zapraszamy na nasze forum, które jest skarbnicą informacji o imprezach, które odbywały się w naszym kraju.

image

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były podwójne wejściówki na imprezy Blisargon Demogorgon Live @ Mantara Birthday Party (klub Metronom, Warszawa, 23.02), Pulsar Tranceformation Night (Pub Mixtura, Turek, 24.02) i Egodrop 8th Birthday - Hypnodelica (klub Studio, Kraków, 24.02). Zwyciężyli: Katarzyna Zemlik (Egodrop 8th Birthday), Dima Bielawcew (Blisargon Demogorgon Live @ Mantara Birthday Party) oraz Adam Gontarczyk (Pulsar Tranceformation Night). Z wszystkimi niebawem się skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

Idąc za ciosem wrzucamy kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was po jednej darmowej podwójnej wejściówce na łącznie trzy imprezy. Są nimi: Blisargon Demogorgon Live @ Mantara Birthday Party (klub Metronom, Warszawa, 23.02), Pulsar Tranceformation Night (Pub Mixtura, Turek, 24.02) i Egodrop 8th Birthday - Hypnodelica (klub Studio, Kraków, 24.02). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu ten post, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę (prosimy podawać też w komentarzu preferencje co do wyboru imprezy). Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

www.psytrance.pl/news/2018-02-21-193300/

image

Tak zwane BREAKING NEWS. #jaramysię #szymonpaszport #halucynogen #lsd #twisted

image

Sobotni wieczór... Oni już gotowi, a Wy? :D

image

KONKURS UFOBUFO vol 2

Pora na drugą odsłonę z pięciu konkursów w którym do wygrania są podwójne wejściówki na tegoroczny Ufo Bufo Festival, który odbywa się u naszych południowych sąsiadów. Tym razem, aby stanąć przed szansa wygrania wejśówki należy odpowiedzieć na pytanie:Podaj DJa, który jako pierwszy polak zagrał na Ufo Bufo Festival. Dla ułatwienia przypominamy, że Ufo Bufo Festival organizowany jest od roku 2013. Poprawne odpowiedzi wraz z własnym imieniem i nazwiskiem wysyłajcie na adres mailowy: konkurs.psytrance@gmail.comW temacie mail'a wpisujcie: UfoBufo. Spośród wszystkich osób, które poprawnie odpowiedzą ma pytanie, wylosujemy zwycięzcę. Macie czas do 28 lutego 2018 godzina 23:59.Dane zwycięzcy opublikujemy 1 marca 2018 w godzinach wieczornych.https://www.facebook.com/events/1234778209965926/

image

Za nami kolejny urodzinowy konkurs, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na sobotnią imprezę Darkelicious III darrk psy party (klub Zet Pe Te, Kraków). Zwyciężyła Monika Joanna Górrka, z którą niebawem się skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

image

Mamy nadzieję, że dobrze bawiliście się na Amorze 3. Nie zapominamy o Was także w Walentynki i uruchamiamy kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Darkelicious III darrk psy party (klub Zet Pe Te, Kraków), która odbędzie się już w sobotę 17 lutego. Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu ten post. Spośród wszystkich osób, które wykonają oba zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

www.psytrance.pl/news/2018-02-14-195216

image

To już 15 lat od śmierci Cosmy... [*]

image