Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Za nami kolejny konkursów, tym razem do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę Alicja w Krainie Dziwów 3 (Słodownia - Browar Obywatelski, Tychy, 15.12). Zwyciężyła Natalia Ostapowicz. Niebawem się z nią skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

http://www.psytrance.pl/news/2018-12-13-213746/

image

A ten kultowy krążek macie? ;)

image

Czo tu się odtromesowuje?

image

Lecimy znowu z Apteka!

image

Bohaterem naszego mikołajkowego konkursu jest wydany niedawno album "Sundial Aeon - Metabasis & Apotheosis - Re:Load". Mamy dla Was jeden egzemplarz w.w. płyty. Aby wygrać płytę wystarczy, że polubisz i udostępnisz ten post u siebie na wallu, a także otagujesz w komentarzu tego posta osobę (lub osoby), z którą (którymi) chciałbyś/chciałabyś posłuchać albumu. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w poniedziałek (10.12) o godz. 21:00. Tego samego dnia wylosujemy zwycięzców. Powodzenia!

www.psytrance.pl/news/2018-12-06-211609www.psyshop.com/Reload-Metabasis-Apotheosis/isr1cd008

image

Z Archiwum A, czyli w ramach Mikołajek odpalono odsłuchy audycji popularnej Apteki. Good job!

PS. Kontynuując mikołajkowy trend zapraszamy Was wszystkich wieczorem na naszą stronę i profil FB, kiedy odpalimy konkurs z pewnym albumem. Stay tuned... ;)

image

21:00... Startujemy z kolejną audycją Apteki. Turn on, tune in, drop out. :) / 89,9 FM / www.radiofreee.pl/streaming /

image

Dobre, bo polskie! Ukazał się najnowszy album Vandersona (Maciej Wierzchowski), zatytułowany "Return to Consciousness". Tymczasowo dostępny jest w wersji cyfrowej, ale ukaże się również w wersji na CD.

image

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę Psychodeliczna Podróż: 10 Lat Leśnej Szajki (klub Protokultura, Gdańsk, 08.12). Zwyciężyła Weronika Janczarska. Niebawem się z nią skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

www.psytrance.pl/news/2018-11-30-205253

Stare dobre czasy... Kto pamięta? Kto posiada?

image