Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były dwie pojedyncze wejściówki na imprezę: Zodiac Mushrooms (Art Cafe Restauracja & Club & Caffe, Rybnik, 14.04). Zwyciężyli: Karolina Czech i Weronika Anna. Niebawem się z nimi skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was 2 pojedyncze wejściówki na imprezę: Zodiac Mushrooms (Art Cafe Restauracja & Club & Caffe, Rybnik, 14.04). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie ten post. Spośród wszystkich osób, które wykonają w/w zadanie wylosujemy zwycięzców. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

image

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były podwójne wejściówki na imprezy: Pure Psychedelic vol. 13 (Szczeciński Loft Kultury, Szczecin, 06.04) i Psycho Infinity (Kamea Club Cafe, Lublin, 07.04). Zwyciężyli: Alicja Prajzendanc, Zuzanna Maślanka i Aleksandra Śnieżek. Niebawem się z nimi skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

3 listopada 2018... Pan Szymon Paszport vel Halucyrożen w Polsce! Aktualizujcie kalendarze. #posford #hallucinogen

image

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was dwie darmowe podwójne wejściówki na imprezę Pure Psychedelic vol. 13 (Szczeciński Loft Kultury, Szczecin, 06.04) oraz darmową podwójną wejściówkę na imprezę Psycho Infinity (Kamea Club Cafe, Lublin, 07.04). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu ten post, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę (prosimy podawać też w komentarzu preferencje co do wyboru imprezy). Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzców. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

www.psytrance.pl/news/2018-04-04-213332

image

Życzymy wszystkim spokojnych, zdrowych i smakowitych Świąt Wielkanocnych w miłej, chilloutowej atmosferze.

www.psytrance.pl/news/2018-03-31-113619

image

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę Psychodeliczna Bajka - Mantara Art Party (klub Metronom, Warszawa, 31.03). Zwyciężył Ejdrien Łobuziak. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Psychodeliczna Bajka - Mantara Art Party (klub Metronom, Warszawa, 31.03). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu ten post, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

www.psytrance.pl/news/2018-03-28-202738

image

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były podwójne wejściówki na imprezy: Powrót do Źródła vol. 20 (Tama, Poznań, 24.03) i TranSówka (Voodoo Club, Warszawa, 24.03). Zwyciężyły: Joasia Dante i Weronika Stypczyńska. Niebawem się z nimi skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was po jednej darmowej podwójnej wejściówce na imprezy: Powrót do Źródła vol. 20 (Tama, Poznań, 24.03) i TranSówka (Voodoo Club, Warszawa, 24.03). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu ten post, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę (prosimy podawać też w komentarzu preferencje co do wyboru imprezy). Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

www.psytrance.pl/news/2018-03-21-211203

image