Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Bohaterem naszego kolejnego konkursu jest wydany niedawno album "Sundial Aeon - Vulcanosis".

Mamy dla Was dwa egzemplarze w.w. płyty oraz jeden egzemplarz poprzedniego albumu "Symbiosis". Aby wygrać własną płytę wystarczy, że polubisz i udostępnisz ten post u siebie na wallu, a także otagujesz w komentarzu tego posta osobę (lub osoby), z którą chciałbyś/chciałabyś posłuchać albumu. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy trójkę zwycięzców, który zgarną po płycie. Zakończenie konkursu 27.04. o godz. 15:00. Tego samego dnia wylosujemy zwycięzców. Powodzenia!

image

This summer... :) #lublin

image

Życzymy wszystkim spokojnych, zdrowych i smakowitych Świąt Wielkanocnych w miłej, chilloutowej atmosferze.

image

R U ready? ;) #goadupa

image

Nowy Sundial Aeon na pokładzie. Jest dobrze...

Może jakiś konkursik? ;)http://www.beatspace.com/10021/Impact+Studio+Records/SUNDIAL+AEON/Vulcanosis/detail.aspx

image

Dla wszystkich Pań! :)

image

No to po Oskarze... ;)

image

Juno Reactor kolejny raz w Polsce.

Tym razem w Lublinie na Festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia 2017. Tym razem Juno wystąpi ze swoim najnowszym show: Mutant Theatre. Festiwal odbędzie się w dniach 5-9 lipca 2017. Wjazd na festiwal jest darmowy. http://www.innebrzmienia.eu/juno-reactor-i-nouvelle-vague-na-innych-brzmieniach-2017/

image

W marcu jak w garncu...

My w naszym garncu zamieszaliśmy i uwarzyliśmy dla Was w ramach kolejnego z naszych jubileuszowych konkursów darmowe wejściówki na marcowe imprezy. Aby wygrać darmowy wstęp na jedną z imprez wystarczy, że polubisz i udostępnisz ten post u siebie na wallu. Spośród wszystkich osób, które wykonają oba zadania, wylosujemy zwycięzców. Do rozdania mamy po dwie pojedyncze wejściówki na imprezy: Egodrop Presents: The Parvati Connection (04.03), Psycho BBQ 9 (11.03), 604 Syndroms Release Party (18.03), Moontrip (24.03), Drugi Czynnik PSY: Przebudzenie (25.03) Deeperrr vol. 8 (25.03) oraz TranSówka "The never ending story" (25.03.). Zakończenie konkursu 22.02. o godz. 15:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

image

Piąteczek już jutro! :)

image