Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Powrót do Źródła vol 16 - 25.02.17 - Projekt LAB Poznań

Data

2017-02-25

Gdzie

Projekt LAB, Stare Miasto

Start

22:00

Info

Kochani!
Mamy zaszczyt zaprosić Was na naszą sweet sixteen! Uroczystość odbędzie się w dobrze Wam znanym LABoratorium na Grochowych.
Do tańca zagrają najznamienitsi goście ze wszystkich stron Polski. Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was trzy sceny: zdzierający papcie main, pulsujący groove stage oraz kojący spokojniejszą melodią chill out.
Nie zabraknie też oprawy wizualnej, a zadbają o nią Naczelny Maestro od UV-Psychodeli - Pszczoła UV oraz Specjaliści od Laserowych Wiązek - poznański duet Lumen Art.
Zapraszamy!

ॐScena transowa - poziom 0 (Psychedelic / Goa Trance):
►Nois (Egodrop) - Warszawa
►Havaya (3D Vision) - Warszawa
►Kace (Cronomi Records) - Warszawa
►Wyrx (Egodrop) - Gdańsk
►Nomatrixx (Projekt Indra) - Ostrów WLKP
►Heszu - Poznań
►Dzida (Powrót do Źródła) - Poznań

ॐ Scena Groove - bar (Tribal, Deep & Dark Progressive House):
►CJ Art (Joof Recordings/Deepersense) - Warszawa
►Nois (Egodrop) - Warszawa
►Special Fx (Medulla Oblongata) - Kraków
►Abyss (Deepersense) - Kraków
►Coin (Deepersense) - Koszalin
►Ambrotos (Deepersense/Muchomornia) - Skrzyszów

ॐScena chillout - poziom -1 (Ambient, Chillout, Downtempo, Dub):
►Red sun rising LIVE (Mamomam Records) - Szczecin
►Caveman LIVE (The Roots of Percepion / Korzenie Poznania) - Poznań
►Kuczer (Cronomi Records) - Gdańsk
►Raq (Projekt Lab) - Poznań
►Guma (Ganjaclinic) - Poznań
►Kras (Puls Ziemi) - Poznań


ॐ Mapping & laser show:
► Lumen-art (Laserowy Maciej)
https://www.facebook.com/pokazy.laserowe/

ॐ Dekoracje:
► Pszczoła UV - Nowe Skalmierzyce

ॐChaishop:
► Poznańscy Wisznuici
https://www.facebook.com/namahattapoznan

*************************************************************************

Lokalizacja:

Projekt LAB - ul. Grochowe łąki 5 - Poznań
https://www.facebook.com/ProjektLab

Wlota:
► Przesprzedaż - https://www.biletomat.pl/imprezy/powrot-do-zrodla-vol-16-4946/ - 20 PLN
► Bramka - w dniu imprezy - 30 PLN

Start: 22:00


L-Tales 50 Opowieści Psylesii |INQbator

Data

2017-02-25

Gdzie

INQbator Klub, Katowice

Start

22:00

Info

L Tales – 50 Opowieści Psylesii

#PSYLESIA STAGE

BRAINCELL Live! [Boom! Records, Szwajcaria]
OCHEN [Medulla Oblognata/LeśnaSzajka – Trójmiasto]
MAGOWIE PSYCHEDELICZNEJ NUTY [Rzeszów]
TLG [Psylesia, Kwaśne Łąki]
STYROPIAN [Psylesia/MAE, Katowice]
MARION [Psylesia/Ashoka, Rybnik]

#ASHOKA STAGE

ENHANCED PERCEPTION
MARTYZAN [USE - Czechy]
MAGOWIE PSYCHEDELICZNEJ NUTY [Rzeszów]
SZYMKOV [Psylesia, Kwaśne Łąki]
STYROPIAN [Psylesia/MAE, Katowice]
MARION [Psylesia/Ashoka, Rybnik]

#DEKORACJE

SAYP [Słowacja]
ASHOKA

#WJAZD
20 zł

L Tales – 50 Opowieści Psylesii

50 opowieści minęło jak jeden dzień......
Kochani to co zaczęło się 23.02.2007 (Fractal Tales) trwa do teraz! I właśnie 25 lutego 2017 zapraszamy Was serdecznie na podwójny jubileusz: 10 lecie „opowieści” w INQ i jednocześnie 50 odsłonę tych „opowieści”! Będzie się działo, będzie można powspominać jak było kiedyś, jak jest teraz. Jubileusz uświetni swym występem Braincell oraz Magowie Psychodelicznej Nuty, Ochen, z dekoracjami pojawi się Sayp. Nie zabraknie również rezydentów „opowieści”: Marion, Styropian i TLG.

#Info:
BRAINCELL [Boom! Records, Szwajcaria]
→ https://soundcloud.com/brainalien
→ http://www.brainalien.info/

Pod pseudonimem Braincell ukrywa się szwajcar Ralph Knobloch. Jego przygoda z muzyką psytrance rozpoczęła się od kameralnej imprezy, na której pojawił się w 1994 roku. Po tej imprezie postanowił zostać DJem. Zanim jednak do tego doszło, opanował już grę na gitarze, trąbce i perkusji. Umiejętność gry na tych instrumentach wykorzystywał w zespole rockowym. Wychowywał się w południowych Niemczech. Scena trance w tym regionie była mała, więc postanowił organizować imprezy w Czarnym Lesie. Po niespełna czerech latach grania jako DJ zdecydował się iść o krok dalej i wspólnie z przyjacielem (Jürgen Kassel) założył projekt Rastaliens - do tej pory wydali trzy płyty i trzy single. Jesienią 2003 roku Ralph wraz z żoną przeniósł się do Szwajcarii, postanowił także rozpocząć pracę nad autorskim projektem - tak narodził się projekt o nazwie Braincell. Na debiutancki album Braincella trzeba było czekać dwa lata. W 2005 roku nakładem Glowing Flame Records ukazała się płyta zatytułowana "Universal Language". Dwa lata później, 26 lipca 2007 roku ukazał się drugi album Braincella. Jego tytuł to "Transformation Of Reality". Trzeci album Braincella o nazwie "Frequency Evolution" ukazał się 12 sierpnia 2008 roku. Obecnie Braincell ma na swoim konice 5 albumów, ostatni „5th Album” ukazał się w roku 2013 nakładem BooM! Records.
Braincell i Rastaliens to nie jedyne projekty w które zaangażowany jest Ralph Knobloch. Od 2007 roku tworzy muzykę także jako Solar Spectrum. Pod tym pseudonimem nagrywa utwory odbiegające nieco od stylistki swych dwóch pierwszych projektów. Nagrania sygnowane tą nazwą są spokojniejsze i utrzymane w klimacie progressive trance. Jako Solar Spectrum ma na swym koncie 4 albumy. Kolejnym projektem Ralph’a jest Unknown Reality, pod tym pseudonimem nagrywa w klimacie ambient/downtempo.
Braincell na swoim koncie ma wizyty na wszystkich najważniejszych imprezach i festiwalach psytrance na planecie ziemia

OCHEN [Medulla Oblognata/LeśnaSzajka – Trójmiasto]
→ https://soundcloud.com/ochen_lsmo
→ http://www.facebook.com/lesnaszajka

Bartek czyli Ochen - z nurtem psychodeli zetknął się w okolicach 2003 roku w warszawskiej Lokomotywie. Szwędając się od gatunku do gatunku, zafascynował się światem muzyki Psychedelic Trance i w niej odnajduje się po dziś. W 2008 roku wraz z ekipą powołuje do życia kolektyw LesnaSzajka i zaczyna aktywnie działać na polskiej scenie. Ta akcja trwa do dziś i póki dookoła są ludzie którzy widzą w tym sens - niech trwa jak najdłużej. Bartek miał zaszczyt grać na największych polskich imprezach psytrance, ma na swoim koncie bookingi w Anglii, Szwecji, Litwie, Czechach, Słowacji oraz Ukrainie. Doskonale odnajduje się w mocnym, szybkim i pokręconym graniu. W jego setach można usłyszeć materiał wydawany w wytwórniach takich jak Parvati Records, Yggdrasil, Digital Shiva Power, Sanaton Records, Vantara Vichitra, Mighty Quinn Rec i wiele innych. Odskocznią są różnież leniwe sety w klimacie szeroko pojętego chill'u. Reprezentuje wytwórnie @Medulla Oblongata oraz DopeDeer Records (wytwórnia powołana do życia przez ekipantów LeśnejSzajki - Burkina i Ochena). Od 2014 roku mieszka w Gdańsku i tutaj kontynuuje działalność związaną z organizacją imprez w klimacie Psychedelic Trance oraz jest mocno związany z działalnością gdańskiego klubu Protokultura.
promo:

MAGOWIE PSYCHODELICZNEJ NUTY

--> https://www.facebook.com/Magowie?fref=ts

Magowie Psychodelicznej Nuty.

Kolektyw organizujący imprezy w Rzeszowie i okolicach. Pomimo sporego oddalenia od głównych centr psytranc'owych w naszym kraju ich imprezy stoją na bardzo wysokim poziomie, a dekoracji mogą zazdrościć im najlepsi w Polsce! W skład Magów Psychedelicznej Nuty wchodzą DJe: Dominorr, Pitt, Yaos.

DOMINORR [Magowie Psychodelicznej Nuty - Rzeszów]
Przez wielu uznawany jest za niezwykle utalentowanego DJ’a, który potrafi porwać słuchacza w niezwykłą, muzyczną podróż. Sety Dominorr’a to zwykle wielowątkowe wydarzenie przedstawione przy użyciu dużej dawki energii i hipnotycznych dźwięków. To wyszukana selekcja, w której nowoczesne dźwięki zazębiają się z klasykami gatunku. Duży wpływ na jego sceniczną postawę mają prekursorzy muzyki zza naszej wschodniej granicy.

PITT [Magowie Psychodelicznej Nuty - Rzeszów]
Jego sety charakteryzują delikatne, ale raczej głębokie produkcje ocierające się o progressive rodem z mroźnej Skandynawii. To dość oryginalna postać na naszej niezależnej scenie muzycznej, to przede wszystkim zwolennik ambitnych, elektronicznych brzmień. Zawsze stara się o jak najbardziej klimatyczną jakość serwowanych przez siebie setów, które tworzą swoistego rodzaju historię – wszystko ma swoje określone miejsce "w szeregu".

YAOS [Magowie Psychodelicznej Nuty - Rzeszów]
Jak na Maga przystało, swoimi powykręcanymi setami potrafi naprawdę zaczarować publikę. Jego sety to pełne spektrum muzyczne, które swój początek bierze w delikatnych chillout’owych produkcjach poprzez mocniejsze, bardziej agresywne brzmienia (psytrance, full on), na mocnych psychodelikach skończywszy. Jednocześnie jego sety posiadają swoje charakterystyczne brzmienie, które stało się znakiem rozpoznawczym Yaos’a. Muzyka, jaką prezentuje podczas imprez, jest przepełniona masywnym bass’em, podnoszącą i napędzającą energią oraz charakterystyczną dla Czarodziei atmosferą i nutką tajemniczości.

ENHANCED PERCEPTION [Wałbrzych / Warszawa]

--> http://www.enhanced-perception.com/

--> http://www.facebook.com/EnhancedPerceptionProjekt Enhanced Perception współtworzony jest przez dwóch DJów: Wasyla i dj3500. Funkcjonuje od 2007 roku jako audycja w radiu internetowym. Od lata 2011 chłopaki grają również na imprezach psytransowych. Ich korzenie to muzyka trance i progressive, szczególnie progressive breaks, a także chillout, ambient i downtempo. Nie uważają oni jednak, by gatunki były najważniejsze. Starają się raczej, by ich miksy były emocjonalne, klimatyczne i wciągające – dla nich najważniejszy jest klimat. Ich hobby to dostarczanie słuchaczom świetnej, choć mało znanej muzyki, dowodząc przy tym, że w muzyce elektronicznej można znaleźć dużo więcej niż widać na pierwszy rzut oka. Stąd również wywodzi się nazwa ich projektu – Enhanced Perception, czyli poszerzone postrzeganie świata muzyki. Jednak, jak to się mówi, pisanie o muzyce jest jak taniec o architekturze – lepiej więc usłyszeć ich wytwory na własne uszy, zamiast czytać ten opis.


#DECOinfo

O udekorowanie jubileuszowych opowieści zadba nasz przyjaciel ze Słowacji – Sayp.

SAYP [Walachian Tribe - Słowacja]
--> https://www.facebook.com/peter.hornak.5891


Egodrop Presents: The Parvati Connection

Data

2017-03-04

Gdzie

Zet Pe Te, Kraków

Start

22:00

Info

Kochani!

W marcu zapraszamy Was na drugi Egodrop w Zet Pe Te! Bogatsi o doświadczenia z poprzedniej edycji, znów przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy zestaw audio-wizualnych pyszności w 3ch specjalnie przygotowanych przestrzeniach: porywającym main stage, bujającym groove stage oraz nastawionym na totalny chill out oraz interakcję ze sztuką ambient gallery stage.

Tym razem głównymi gośćmi będą m.in. nasi sąsiedzi zza południowej granicy: związany od lat z legendarnym Parvati Records, absolutny weteran mrocznego brzmienia – Jiri Tomasek aka Gappeq oraz ekipa zaprzyjaźnionego festiwalu Ufo Bufo: jeden z najbardziej wszechstronnych DJs czeskiej sceny Psychedelic – Jan Horyna aka Ejczka oraz niesamowici artyści wizualni Cyreal i Elemental.

Kolejną gwiazdą i niewątpliwą legendą polskiej (i nie tylko) sceny muzyki elektronicznej oraz psychedelic jest Tomek Roehr aka DJ Dreddy. Człowiek, który wspólnie z Grzegorzem „Magnesem” Magnuszewskim tworzył projekt Tromesa nadający od lat 90tych ton minimalistycznemu brzmieniu muzyki psychedelic na światowych dancefloorach. Jako jeden z niewielu polskich artystów, Tomek występował i wydawał na całym świecie.

W temacie muzycznym przygotowaliśmy jeszcze takie gratki jak autorskie występy Cj Arta w wersji ambientowej, premierowy live Hemisphere oraz improwizowaną hipnozę prosto spod palców Kinetikka! Do tego jak zawsze wysmakowany zestaw DJs, którzy zapewnią Wam wycieczkę przez najróżniejsze odmiany współczesnej psychodelicznej elektroniki.

Sama muzyka to jednak tylko część naszego projektu. Jak zawsze pokażemy Wam wyjątkowe instalacje, wizualizacje oraz inne rozmaite prace znanych i lubianych artystów kolektywu Egodrop: 2Deko, D44, Decodethecode, Loop String Art Studio, Vortex Visual Division, Furka i No Arta oraz naszych innych przyjaciół i wspomnianych już gości z Czech: Cyreala i Elemental Crew. Tutaj szykujemy jeszcze jedną niespodziankę, ale o tym już niebawem!

Będzie oczywiście też pyszne jedzonko i jedyny w swoim rodzaju klimat i vibe, który tworzycie razem z nami.

Uwaga! Impreza ma ograniczoną liczbę miejsc.
Cu on the trancefloor!

BOOM!

::MAIN STAGE::
[Progressive Trance, Psytrance, Full On, Dark, Forest]
GAPPEQ Live! (Parvati Records – CZ)
http://parvati-records.com/artist/gappeq/
EJCZKA (Ufo Bufo Festival – CZ)
https://soundcloud.com/ejczka
DREDDY (Spiral Trax, Tromesa,T4)
CJ ART (j00f Recordings, Deepersense.pl)
https://www.mixcloud.com/cjartt/
https://soundcloud.com/cjart
OCHEN (Leśna Szajka, Medulla Oblongata)
https://soundcloud.com/ochen_lsmo
NOIS (Egodrop)
https://www.mixcloud.com/dj_nois/
WYRX (Egodrop)
https://www.mixcloud.com/wyrxyz/
NOZYO (Egodrop)

:: GROOVE STAGE::
[Dub, Bass, Psybient, Techno, Progressive]
MOONDANCER Live! (Quantum Digits Records)
https://soundcloud.com/moondancer
KINETIKK Live! (Wyroby Technopodobne)
https://soundcloud.com/kinetikk
PAUL KWITEK (Existence Music)
https://soundcloud.com/paul-kwitek
AMBROTOS (Deepersense)
https://www.mixcloud.com/Ambrotos/
DEXTRINO (Mamomam Records)
DUB THERAPIST (Natural Unite)
TRIP (Egodrop)
https://soundcloud.com/trip_egodrop

::AMBIENT GALLERY STAGE::
[Drone, Ambient, Dub, IDM, Trip Hop, Electronica]
CJ ART Live! (j00f Recordings, Deepersense.pl)
https://www.mixcloud.com/cjartt/
https://soundcloud.com/cjart
HEMISPHERE Live! (Existence Music)
https://www.facebook.com/hemisphereambient/
MARION (Ashoka)
INVOKER
https://www.mixcloud.com/Invoker-psychedelic
MEFF (Egodrop)
https://soundcloud.com/michal-meffski

::INSTALLATIONS/VISUAL/ARTWORK::
Specual Guests:
ELEMENTAL CREW (CZ)
CYREAL (CZ)
+ TBA!
Egodrop Crew:
2Deko
D44
Decodethecode
Furek
Loop String Art Studio
No Art
Vortex Visual Division

::PRESALE & TICKETS::
40 zł (Presale - First 100 Tickets)
50 zł (Presale)
60 zł (At the Gate – if left)
Tickets available in the club & online!
http://knockoutprod.net/sklep/bilety/egodrop-presents-parvati-connection-krak%C3%B3w-ii-pula

THIS IS A LIMITED EVENT!

::INFO::
Klub Zet Pe Te & Tytano
Dolnych Młynów 10, Kraków
GATES: 22:00
End: ??:??

::SOUND & LIGHTS::
Mastersound
Egodrop
2deko


Mantara Birthday Party

Data

2017-03-04

Gdzie

Metronom, Warsaw

Start

22:00

Info

Pragniemy serdecznie Was zaprosić na 15 urodziny naszego kolektywu. Za nami wiele ciekawych wydarzeń, wspólnie spędzonego czasu i realizacji naszych pasji związanych z muzyką. Od lat promujemy trance w Warszawie i staramy się dotrzeć do jak najwięszej liczby osób. Na naszych wydarzeniach
występują głównie lokalni artyści. Współpracowaliśmy tez z kolektywami, które promują inna elektorniczną muzykę. Wszystko zaczęło się na początku 2002 roku 4 marca, pierwszy raz zorganizowaliśmy coś na wzór imprezy. Było to dość komiczne wydarzenie, ale zainspirowało nas do stworzenia kolektywu
Mantara.art i poważniejszej pracy na rzecz promowania naszej kochanej muzy. Wy nasi goście ciągle dajecie nam dużo pozytywnej energii i wciąż nakręcacie do tworzenia następnych eventów. Dlatego zaprosiliśmy dla was 20 artystów, którzy wraz z nami będą celebrować i zagrają na 4 muzycznych scenach: 🔊

Scena 1
🎵 muzyka: Psychedelic, Progressive, Fullon, Dark Trance

- Explosis (Mantara Art)
- Anais (Mantara Art)
- Mescal (We are Aliens)
- Goro (Vinyl Society)
- Młodyszko (Mantara Art)
- Kace (Fantazja, Cronomi Rec.)

Scena 2
🎵 muzyka: Drum & Bass, Break beat

- Simba (Tension Kru)
- Bypass (Monosyntetik, Dynamit Nuta)
- Drumover One (Monosyntetik)
- Fury 161 (Monosyntetik)
- Laudanum (Monosyntetik)

+ visual by SIDEEFX

Scena 3
🎵 muzyka: Ambient, Chillout, Downtempo

- DharmikaProject LIVE!
- Anais (Mantara Art)
- Arma (Leśna Szajka)
- Alia
- Aida
- Vero Yage

Scena 4
🎵 muzyka: Techno

- MlynkOFF LIVE! (Monosyntetik)
- Trump (Wawa)
- Piggs in Space (Monosyntetik)
- Erreur 808 (Electrocapital)
- Uran 256 (Monosyntetik)

+ laser show by Bylin Studio

➳ Laser show
➳ UV Deco
➳ Chillout
➳ Body Painting
➳ Chaishop

⌚ Start 22:00
⌚ Koniec 09:00

Wstęp 30 zł

Przyjazna ochrona + face control

Zapraszamy :)

historia imprez:

✔2002-2003 brak informacji w mediach
✔22.10.2004 The Far Side of Silence - by Mantara (PG Warszawa)
✔05.03.2005 Siva On Acid - Shiva.pl&Mantara (PG Warszawa)
✔10.04.2005 Psy-Piwnica party by Mantara (Piwnica Warszawa)
✔27.05.2005 Amanita Dream Shiva.pl & Mantara open air (Pole Mokotowskie Warszawa)
✔17.06.2005 Muzyczna Prowokacja Squat - Mantara&Tension Kru & friends (Elba Warszawa)
✔20.08.2005 Psychodeliczny Ogródek by Grono.net&Mantara Open Air (Pole Mokotowskie Warszawa)
✔27.08.2005 Ogródek Grono.net Psychedelic Open Air Party by Mantara (Pole Mokotowskie Warszawa)
✔10.09.2005 Mantara & Siva on Acid - Shiva&Mantara (PG Wawa)
✔23.09.2005 Transowa Przestrzeń - Mantara&Siva.pl (PG Wawa)
✔01.10.2005 Psychedelic Cothurnata (PG Warszawa)
✔21.10.2005 Shiva on Acid Party & Mantara (PG Warszawa)
✔04.11.2005 Gemmatas Dream by Mantara (Apartament Warszawa)
✔20.01.2006 Mantara Psychedelic Party (Apartament Warszawa)
✔18.02.2006 Muzyczna Prowokacja 2 (Klub Apartament Warszawa)
✔06.05.2006 Education about polish trance by Mona,AdamH, Goat&Mantara (New Deep Warszawa)
✔16.06.2006 Trip The Mind Fantastic by Mantara - (New Deep Warszawa)
✔29.09.2006 Open your mind by Orbital Motion&Mantara&friends (PG Warszawa)
✔20.10.2006 Psychodeliczny New Deep by Mantara (New Deep Warszawa)
✔08.12.2006 Mantara Psytrance Party (Apartament Warszawa)
✔28.04.2007 Muzyczna Prowokacja 3 Open Air by Mantara (ogródek Apartament Warszawa)
✔29.09.2007 Psy-Apa by Mantara.art (Apartament Warszawa)
✔10.05.2008 Manatara Open Air Party (ogródek Apartament Wawa)
✔20.06.2008 Mantara&friends Apartament Party(Apartament Wawa)
✔29.11.2008 Illusion Night Vol1. (Apartament Warszawa)
✔10.04.2010 z powodu katastrofy lotniczej odwołana
✔15.05.2010 Muzyczna Prowokacja 4 & impreza pożegnalna klubu Apartament(Apartament Warszawa)
✔23.07.2010 Cooling Trans Night Mantara & Orbital Motion
(No Mercy Warszawa)
✔05.03.2011 Illusion Night vol.2 Mantara & Komiks & We have cookies (Komiks Warszawa)
✔11.06.2011 Drum'n'Bass'Psy'Trans-mission-Centralny Dom Qultury
✔24.06.2011 Dark Cities - Fabryka Kotłów
✔16.01.2013 Drum'n'Bass Psy Trans Mission 2 - CDQ Warszawa
✔11.06.2016 Drum Trance - Metronom Warszawa
✔10.09.2016 Drum Trance 2 - Metronom Warszawa
✔12.11.2016 Acid Trance - Metronom Warszawa
✔17.12.2016 Mantara Psychedelic Party - Metronom Warszawa
✔13.01.2017 Trip Trans - Metronom Warszawa

Nadchodzące imprezy:

✔18.02.2017 Trip Trans 2 - Metronom Warszawa
✔04.03.2017 Mantara 15th Birthday Party - Metronom Warszawa


Psycho BBQ 9 - Protokultura - Gdańsk

Data

2017-03-11

Gdzie

Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej, Gdansk

Start

22:00

Info

Pewnie się zastanawiacie czemu taka a nie inna ulotka tym razem zdobi naszą sztandarową już impreze. Tak się fajnie składa że chyba pierwszy raz uda nam się połączyć nasze psychodeliczne barbecue z pełnią księżyca, a tym razem zaprosiliśmy do nas reprezentantów Medulli z Grecji oraz Magów Psychodelicznej Nuty. Po raz kolejny również odwiedzi nas nasz niezmordowany Pszczoła ze swoimi dekoracjami :)
Mamy nadzieję że każdy z Was tej nocy znajdzie u nas coś dla siebie :)

►main stage
[dark, forest, full on psychedelic trance]

Aural Spiral [Medulla Oblongata]
www.soundcloud.com/auralspiral
Ritual [Medulla Oblongata, Discovalley Rec.]
www.soundcloud.com/ritualakapafilas
Dominorr [Magowie Psychodelicznej Nuty]
Yaos [Magowie Psychodelicznej Nuty]
www.mixcloud.com/yaos
Rough [Toga Dansverg]
Silicium [Medulla Oblongata]
Leśnik [Medulla Oblongata/Leśna Szajka]
Kjub [Medulla Oblongata]►bar stage
[dark, deep, dub, ritual techno, dark progressive, zenonesque]

Prezo
www.mixcloud.com/dariuszwaransmoczynski
Floyd [Magowie Psychodelicznej Nuty]
www.soundcloud.com/f1oyd
Wenar [Medulla Oblongata]
www.soundcloud.com/wen-7
Dominorr [Magowie Psychodelicznej Nuty]
Elf [S.C.C.]
Ross [Medulla Oblongata]
Ochen [Medulla Oblongata/Leśna Szajka]
Ditch [Medulla Oblongata]


►deko & visu

Pszczoła UV
Lilith Di
Muoto

►chaishop

Funia Corp.

►shops

Chillina handmade
Saikotoonz

Wjazd:
20zł (WYPRZEDANE)
25zł (przedsprzedaż - liczba ograniczona)
30zł (w dniu imprezy)

Bilety dostępne:
https://protokultura.interticket.pl/program/psycho-bbq-9-2690

Zapraszamy !!


604Syndroms Release Party - E-Mantra, Ephedra, Ohm Mind LIVEACTs

Data

2017-03-18

Gdzie

Fabryka Porcelany, Katowice

Start

21:00

Info

Wiosna, kochani!
Niesie miłość, rozkoszne dźwięki otulone promyczkami słońca, pozytywną wibrację, ciepło w sercach oraz całe mnóstwo nowych możliwości. Przeżyjmy tego tripa razem! :D
Mamy okazję przekazać Wam dobrą energię i ponownie zabrać Was w psychodeliczną podróż po wszystkich zakątkach Wszechświata, które się w Was kryją.

Zapraszamy serdecznie na Otwarcie Sezonu Wiosennego! <3

ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ

Location:

Katowice
Fabryka Porcelany
ul. Porcelanowa 23

ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ

Artists:

E-Mantra [LIVE] - Suntrip Records / Romania
Ohm Mind [LIVE] - Goa Madness Records / Belgium
Ephedra [LIVE] - Goa Madness Records / Belgium
Jaraluca [LIVE] - Mamomam Records / Tychy
Wudec [LIVE] - Projekt Obudzic Sypialnie / Tychy
Hatif [LIVE] - Krakow
Red Sun Rising [LIVE] - Mamomam Records / Szczecin

Meff - Egodrop / Krakow
Jot - Mamomam Records / Lublin
Miraceti - Mamomam Records / Siemianowice
Dextrino - Mamomam Records / Chorzow
Proxima Centauri - Deepersense / Katowice
Styropian - Psylesia / Katowice
Aetha - Lublin
Enhanced Perception
ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ

Deco:

Pszczoła UV
Muchomornia
mamomam


ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ

Visuals:

psychonauta
mamomam


ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ

Art gallery:

Iza Machura ( WRO )
Wojtek Kukuczka & Jacek Czarkowski ( KATO )
Dominik Cierpiał ( Częstochowa )
Marcin Białkowski ( KRK )


ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ

Soundsystem:
Mamomam Soundsystem


ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ

Mamomam Records music shop - 604SYNDROMS 2CD pack, 604SYNDROMS T-shirts, Star Paths T-shirts
Psyshop - odzież, dodatki
Chaishop, Foodtrack

ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ

TBA!

ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ

Entry::

30PLN - przedsprzedaz, I-sza pula do 31 stycznia
40PLN - przedsprzedaz, II-ga pula do 15 marca
50PLN - bramka

presale:
www.mamomamrecords.com/tickets


ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ


24.03 | moontrip reunion!

Data

2017-03-24

Gdzie

PI X DRZWI, Lublin

Start

20:00

Info

Po 8 misiącach nieobecności (sic!) postanowiliśmy pokornie uderzyć się w pierś, pozbierać nas do kupy i zrobić dla Was małą niespodziankę!
W sumie nie do końca taką małą, bo zaplanowaliśmy aż dwie sceny (psychedelic oraz techno), na kórych pojawi się nasza skromna ekipka i Przyjaciele z m.in. dobrze znanych Wam ekip Egodrop i Deepersense! Duża, małoklubowa przestrzeń zostanie zagospodarowana kosmicznymi, teatralnymi dekosami!

Śledźcie wydarzenie i dzielcie się dobrą nowiną ze znajomymi, żeby być na bieżąco.... a teraz konkrety!!!

SCENA PSYCHEDELIC
( Full-On, Psy-trance, Progressive, Freeform)

- NOZYO (Egodrop) Kraków
- KHAKHULLA (Moontrip/Spore Group) Grójec/Lublin
- GROEN (Moontrip) Lublin
- VICE (Moontrip/Psycho Infinity) Lublin
- DIABEŁ (Moontrip) Pardubice [cz]
- JOT (Moontrip/Psycho Infinity/Mamomam Rec.) Lublin

SCENA TECHNO
(techno, dark, minimal, acid, zenon)

-CJ ART (Deepersense) Warszawa [techno set!]
- MIST Lublin
- WEREM Lublin
- DIABEŁ


UV DECO: Gola, Wika, Dawid (moontrip crew)

PAMIĘTAJCIE!!!!
Na imprezie obowiązują 4 podstawowe zasady + oczywista gwiazdka!
1. PEACE, 2. LOVE, 3. UNITY, 4. RESPECT!

*Nie pijemy swojego alko w lokalu, palimy w dozwolonych miejscach, bawimy się pięknie do białego rana!


Wjazd: 10 zł / po północy 15 zł.


ૐ Deeperrr vol. 8 ૐ

Data

2017-03-25

Gdzie

Kawiarnia Naukowa, Kraków

Start

22:00

Info

25.03 zapraszamy do Kawiarni Naukowej na ostatnią przed sezonem plenerowym edycję Deeperrr.

Podobnie jak ostatnio przygotowaliśmy dla Was dwie sceny z szeroko pojętym spektrum głębokich brzmień o napędzie 4x4.

Szczegóły niebawem!

-----------------
https://www.facebook.com/KawiarniaNaukowaKrakow
https://www.facebook.com/deepersensepl
https://www.facebook.com/deepersensemusic
www.deeepersense.pl


TranSówka "The Never Ending Story"

Data

2017-03-25

Gdzie

Metronom, Warsaw

Start

22:00

Info

TranSówka "The Never Ending Story"

Znajomi, przyjaciele to już chyba stalo sie tradycją, że w marcu w ramach tego iż spędziliśmy wszyscy wspólnie tyle lat tupiąc nogą to tu to tam, chciałbym Wszystkich zaprosić na imprezę urodzinową. Siegając pamiecią to już chyba z 5 edycja (Spagetti Brain, Hotep co poszedł na piechote i nie doszedł i FungPung, Fractal Error, Mind Distortion System i teraz bardzo zaangażowany w scene światowego psytrancu Igor aka TerraTech. Moi drodzy tym razem gramy bez ograniczeń na trzech scenach. Jedną scenę totalnie oddajemy do dyspozycji naszych Pań, które będą Wam masować brzuszki swoim repertuarem, druga to chill ze strawą, muzyką na żywo i liveactami oraz trzecia moja ulubiona aka mocne granko. Co prawda, tym razem nie będzie aż, tak mocno jak zawsze. O klimacik muzyczny i wystrój wnętrz zadba ekipa Fractal Forest i PsyAlaska Tribe ze Slowacji oraz Ry23 ft. szMira. Dodatkowo nasza koleżanka MerciPatriz, specjalnie na tę okazję własnoręcznie namaluje Mandale z intencją wyśmienitej zabawy dla wszystkich uczestników tego zacnego wydarzenia. Zapraszamy !!!Lineup:
Psytrance, Dark, Forest, Full Power Stage:

TERRATECH (Urban Antidote Records / 2to6 Records.) - Portugalia
www.soundcloud.com/terratech

Cummis (Zahadum Sphere) - Slowacja
https://soundcloud.com/djcummis

Kace (Fantazja) - Wwa
https://hearthis.at/kacefantazja/
Mabeat (MDMT) – Wwa
https://www.mixcloud.com/Mabeat/
Gobit (No Comment Records) - Wwa
https://www.mixcloud.com/gobitpiotr/
Leorafen (LS, NCR, Equinox Project) - Wwa
https://www.mixcloud.com/leorafen/

PsyGirls Stage :

Vero Yage - Ibiza / Wwa
Arma (Lesna Szajka) - Wwa
Anais (Mantara.Art) - Wwa
Aiina - (MDMT) - Wwa
PaniKa ( No Comment Records ) - Wwa

Chillout Stage :

Jashi (PsyAlaska Tribe) - Slowacja
https://soundcloud.com/jaroslav-schmidt
Laura & Martha Gantner + SatanicElectro [Live in Concert] - Wwa
https://www.facebook.com/dharmikaproject/
RootShot (Dope Worx) - Wwa
Moondancer (Quantum Digits Rec. / MAE) - Grójec

CzaiShop :
PsyLena

Deco:

Fractal Forest

PSYALASKA decorations

Ry23arda

3D Art Strings

Merci Patriz

Sklepiki z odzieżą :
Wytfurnia

Magic Baloons by TomeQ SquaD

Sound System: HK Audio by LeoSound


Start: 22
End: ???
Entry: 40 PLN (10 e)
Face Control


Drugi Czynnik PSY: Przebudzenie

Data

2017-03-25

Gdzie

Estrada Stagebar, Bydgoszcz

Start

22:00

Info

Siema!

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na kolejne spotkanie z muzyką Psychedelic / GOA trance w Bydgoszczy. Ponownie na miejscu czekać będą na was dwie sceny, dekoracje Pszczoły oraz visual mapping REGa :)

ॐ Main stage:

Kuczer - (Area 303/Cronomi Records/SST) - Trójmiasto
InLight - (Mamomam Records) - Berlin
Dzida - (Powrót do Źródła) - Poznań
Heszu - (Fractal Forest) - Poznań
Borsuk - (Czynnik PSY) - Bydgoszcz
Skipp604 - (Andromeda) - Bydgoszcz

ॐ Strefa chill

InLight - (Mamomam Records) - Berlin
Kras (Puls Ziemii) - Poznań
Suchy - (Ruff Puff System) - Bydgoszcz

TBA

ॐ Dekoracje: Pszczoła UV
ॐ Visual mapping: Reg (Synesthetic Technologies) - Gdańsk


Więcej informacji podamy już niedługo :)


Dance For Life 2

Data

2017-04-08

Gdzie

Metronom, Warsaw

Start

21:00

Info

📌 Impreza Charytatywna!

Cały dochód z biletów zostanie przekazany dla Fundacji Forani która niesie pomoc ludziom poszkodowanym w wypadkach. https://fundacjaforani.org/ Cała impreza jest podziękowaniem za waszą i fundacji pomoc którą otrzymaliśmy po wypadku, a zdarzyło się to dokładnie rok temu. Przypomnę: w nocy z 7 na 8 lutego wybuchł nam piec, a my trafiliśmy na kilka miesięcy do szpitali. Dziękujemy wam bardzo i prosimy o wsparcie. MUZYKA ŁACZY !
a my damy wam jak najwięcej połączeń.


Scena 1

★ ZAHLADA koncert

🎵 muzyka: (Psychedelic, Dark Trance)

★ Dreddy (Tromesa)
★ Epix (Pulsar TranceFormation)
★ Mabeat (MDMT)
★ Bongo (Hallabanaha)
★ Bonifacy Dark (PsyWest Crew)
★ Moondancer (Quantum Digits Rec.)
★ Axell Astrid (PsyWest Crew)
★ Anais (Mantara Art)
★ Explosis (Mantara Art)
★ Leorafen (No Comment Rec, Equinox Project)
★ Gobit (No Comment Rec)
tba

Scena 2

🎵 muzyka: (Techno, Drum and Bass)

★ Tymoteusz Kasprowicz -The Fiendly Ghost
(ex Terra Cadaveris, Divina Enema) Białoruś
★ Marek Celer (Musica Incognita) Hamburg
★ Sesiz (Dark Smile Crew)
★ Stickorama (Dark Smile Crew)
★ Bert (Boogie Mafia)
★ Eliza (Lesband)
★ Damon (Chillmafia)
★ Krisb
★ Mic
tba

Chill & Progressive
🎵 muzyka: Ambient, Downtempo, Morning, Progressive Trance

★ Solar System (Goa Beach)
★ Anais (Mantara Art)
★ Explosis (Mantara Art)
★ Yanzan (Musica Incognita)
★ Khakulla (Spore Group)
★ Kace (Fantazja)

VJ's:
★ Plesurevizja

🍲 Chaishop&food

👍 Serdecznie Zapraszamy,

Obudź w sobie Anioła i przyłącz się do zbierania środków niezbędnych na leczenie i
Możesz to zrobić wpłacając dowolną kwotę na subkonto Fundacji Forani: 34 1750 0012 0000 0000 2886 8146
W tytule przelewu prosimy koniecznie wpisać: "DAROWIZNA Ewelina Miśta"
lub
Możesz też pomóc Ewelinie przekazując 1% podatku.
Wpisz numer KRS Fundacji Forani: 0000420954 i cel szczegółowy:
Pomoc Ewelina Miśta.


Serotonina: Goadupa Festival Teaser Party

Data

2017-04-22

Gdzie

Progresja, Warsaw

Start

22:00

Info

Witajcie!
Po roku przerwy ponownie mamy wielki zaszczyt zaprosić Was, na nasze wspólne wydarzenie
z Goadupa Festival Team promujące lipcowy festiwal.
Na tą edycje zaprosiliśmy dwójkę gości z zagranicy, jak również polskich artystów oraz dj’s, którzy jeszcze nie mieli okazji zagrać na żadnym z naszych eventów.
Do tego paru już Wam dobrze znanych ekipantów i macie zapewnioną podróż przez wszystkie zakamarki psychedelic trance. Wszystko to odbędzie się na dwóch scenach: main oraz chill.
Jak zwykle o wszelkie instalacje i dekoracje zadbamy sami a pomogą nam w tym nasi przyjaciele.
Będzie to nasz 6-sty raz w Progresji, a z każdym kolejnym poprzeczkę zawieszaliśmy sobie jeszcze wyżej więc dobrze już wiecie, czego się można po nas spodziewać.
Nie zabraknie tez sklepików z ciuchami oraz pysznego jedzonka.
Zapraszajcie znajomych, udostępniajcie nasz event i spodziewajcie się kilku konkursów, w których do wygrania będą wejściówki nie tylko na tą imprezę.
Informację o biletach znajdziecie na samym dole pod line up’em.
ZAPRASZAMY!

MAIN STAGE:

Hugadam ( Banyan Rec) A
JediMaster (JediMaster Studio)
Tetrasound (Maharetta Rec)
Bartech ( Absurd Squad/Goadupa)
Bongo (Hallabanaha)
Nozyo (Egodrop/Goadupa)
Wyrx (Egodrop/Goadupa)

CHILL STAGE:

Maiia (Mystic Sound Records, Altar Records) RUS
Damon (Chillumafia/Goadupa)
Dominorr (Magowie Psychedelicznej Nuty)
Havaya (3D Vision Rec/Goadupa)
Salvi (Fantazja)


DEKO:
Egodrop: 2deko, D44, Loop Colective & No Art Visuals
MAE Deco Team, Pszczoła


Food: Indian Vege Food by Masalka
UV Shops: India Silk, Wytfurnia

Bilety/Tickets:
Przedsprzedaż/Presale:
35 PLN – TYLKO 100 biletów w tej cenie WYPRZEDANE
45 PLN bilety dostępne od 06.02.2017 info@ Progresja.com & Eventim.pl
Bramka/Gate: 55 PLN


NOC Kupały IV

Data

2017-06-17

Gdzie

Stawy U " Nowaka ", Mielec

Start

20:00

Info

Niedługo podamy więcej informacji......

Ci co byli wiedzą jak magiczne miejsce to jest, a resztę zapraszamy. Na IV edycji nie zabraknie niespodzianek. Maksymalna wyporność to 400 / 500 osób. Wkrótce także informacje o planowanej przedsprzedaży.

Rezerwujcie urlopy !!!


Goadupa Festival 2017

Data

2017-07-20

Gdzie

Natura Park Bieszczady, Baligród

Start

21:00

Info

Goadupa Festival is back so save the date :)
More info soon!

Want to participate?
Artists: goadupa@gmail.com
Workshops: goadupa.workshops@gmail.com
Food/Shops: shops.goadupafestival@gmail.com
Volunteers: soon!